Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Таємне Товариство Боягузів та Брехунів

Код товара: 4098
Таємне Товариство Боягузів та Брехунів книга купить

Автор: Леся Воронина

Издательство: Видавництво Грані-Т
Код товара: 4098
70 70 грн

13 человек добавили в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Леся Воронина

Издательство: Видавництво Грані-Т

Переплет

Твердый

К-во страниц

126 стр

ISBN

978-617-07-0036-0

Язык

украинский

Описание книги Таємне Товариство Боягузів та Брехунів

Одного разу звичайнісінький хлопчина, навколо якого все було похмурим і буденним, захворів. Проте «хвороба» — геть не звичайнісінька, і якщо чесно, навіть дуже захоплююча. Не треба викликати лікаря, не треба пити ліків і лежати в ліжку, а краще віддатися їй сповна, адже ця хвороба — пригодоманія! Перший симптом — поява чудернацьких предметів, часових та просторових переходів на рідній і давно знайомій вулиці. Другий симптом — коли найрідніші люди, мама з татом і бабуся, виявляються супергероями, які мають родинні таємниці, передані їм із давніх часів. І третій симптом — це така блискавична швидкість подій, що зупинити чи перервати їх неможливо. Та й не треба, адже перш ніж рятувати світ від прибульців-синьомордів, потрібно ретельно попрацювати над собою — пройти випробування, позбутися страхів, стати сміливим і приготуватися до карколомних пригод.

Динамічні й захоплюючі повісті відомої письменниці Лесі Ворониної принесуть пригодоманію в кожну українську родину — і тоді буденність відступить, а див значно побільшає.

Отзывы о Таємне Товариство Боягузів та Брехунів

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Таємне Товариство Боягузів та Брехунів отзывы

Авторы книги Таємне Товариство Боягузів та Брехунів

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/image2/lesya-voronina-90x120.jpg
«До літератури – і до дитячої, і до дорослої – ставлюсь дуже добре. Вважаю, що це найгеніальніший винахід людства. Часом мені здається, що світ був би набагато жорстокіший і примітивніший, якби не... Подробнее