Bizlit +380995622563
Є в наявності
Акция

Великий розпродаж книжок

Дізнатись детальніше

Світлофор обачності

Код товару: 100776
Світлофор обачності книга купить

Видавництво: #книголав
Код товару: 100776
Акція

Великий розпродаж книжок

Дізнатись детальніше
280 грн
210 грн
210

3 людини додали у Вишлист

На складі

Видавництво: #книголав

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

14 стр

ISBN

978-617-7563-30-2

Формат

130х200 мм

Мова

українська

Опис книги Світлофор обачності

Видавництво #книголав підготувало новинку із серії «Дитяча полиця» ‒ книжку, яка навчить малечу правилам безпеки у будь-якій ситуації.

Щодня дитина стикається з безліччю небезпек. Обов'язок батьків ‒ навчити свого малюка правильно поводитися в тих чи інших ситуаціях, а не допікати надмірною турботою. Книжка популярної чеської авторки Павли Ганачкової пропонує маленькому читачеві діалог-гру для ефективного засвоєння правил безпеки на дорозі, у квартирі, під час занять спортом чи відпочинку, тощо.

Інтерактивне видання з віконечками, пересувними елементами містить у собі безліч сюрпризів. У кожному розділі є запитання, на які треба відповісти «так» чи «ні». Дитина перевіряє власні знання, отримавши правильну відповідь з книжки, має змогу моделювати ситуацію, розвиваючи образне мислення, швидкість реакції та пам'ять.

«Як правило, діти живуть у світі неаргументованих дозволів і заборон. У батьків немає часу пояснювати у деталях, чому треба поводитися так чи інакше. Не розмовляй з незнайомцями. Не переходь дорогу на червоне світло… Але малюки – це дуже допитливі люди. Їм неодмінно закортить щось зробити усупереч. Щоб цього не сталося, варто подавати інформацію з різних джерел, зокрема, книжок. «Світлофор обачності» ‒ видання, яке ваша дитина буде любити, довіряти йому й слухатися, адже ця книжка асоціюватиметься з цікавинками й пустощами, а не батьківськими страшилками», ‒ пояснює співзасновниця видавництва Світлана Павелецька.

Відгуки про Світлофор обачності

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Світлофор обачності відгуки