Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Супермен. Світ очима супергероя

Код товара: 100957
Супермен. Світ очима супергероя книга купить

Автор: Луїза Симонсон

Издательство: КМ-Букс
Код товара: 100957
194 194 грн

5 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Луїза Симонсон

Издательство: КМ-Букс

Переплет

Твердый

К-во страниц

64 стр

ISBN

978-966-948-003-3

Формат

205х260 мм

Язык

украинский

Описание книги Супермен. Світ очима супергероя

Дізнайтеся про секрети Людини Зі Сталі разом з цією захопливою і проникливою розвідкою про світ Супермена. Раніше він був просто сином канзаського фермера, а тепер – легендарна Людина Зі Сталі, міжгалактичний оборонець миру та справедливості. У книзі «Світ очима супергероя. Супермен» Останній Син Криптона відверто розповідає про своє життя, яке він присвятив захисту скривджених, життя настільки неймовірне, що його навіть важко вповні осягнути. Це захопливі історії про досвід прибульця, який намагається прижитися серед людей, про неймовірну суперсилу, стосунки із Диво-жінкою та багато іншого.

Читач отримає унікальний шанс зазирнути у внутрішній світ уславленого супергероя. У книзі вміщено також креслення одного з бойових костюмів Лекса Лютора й ексклюзивний постер із Суперменом.

Про серію Insight Legends Insight Legends - це серія з бібліотеки поп-культури, до якої входять книжки, що в подробицях розглядають епохальних персонажів та інші елементи зі світів коміксів, телебачення й відеоігор. Ця серія пропонує незрівнянно детальний огляд найулюбленіших героїв і лиходіїв сучасної фантастики й світів, у яких вони живуть.

Отзывы о Супермен. Світ очима супергероя

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Супермен. Світ очима супергероя отзывы