Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Секрети пластиліну. Динозаври

Код товара: 90024
Секрети пластиліну. Динозаври книга купить

Автор: Рони Орен

Издательство: Рідна Мова
Код товара: 90024
36 грн
36

7 человек добавили в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Рони Орен

Издательство: Рідна Мова

К-во страниц

48 стр

ISBN

978-617-526-554-3

Язык

русский

Описание книги Секрети пластиліну. Динозаври

Автор книжки Роні Орен відомий у світі не лише як талановитий мультиплікатор, а й як обдарований педагог, який має багаторічний досвід роботи з дітьми. Методика Роні Орена здобула визнання і широко використовується в різних країнах. Яскраві й неповторні образи, які він придумав і створив, допомагають дітям легко опановувати мистецтво ліплення, розвивати дрібну моторику, мовлення й естетичний смак. Пластиліновий світ й історії Роні Орена відкривають безмежні можливості для розвитку та втілення дитячої фантазії. Діти залюбки ліпитимуть фігурки різних тварин, змішуватимуть кольори, експериментуватимуть і придумуватимуть нові іграшки.

На що може перетворитися шматочок пластиліну в руках дитини? Це завжди талановита і дуже цікава імпровізація. На заняттях Роні Орена, професора ізраїльської академії мистецтв «Бецалел», діти не просто граються, вони міркують, фантазують, винаходять, утілюють свої творчі задуми й аналізують їх результати. А ще вони вчаться любити природу і жити в гармонії з навколишнім світом. Ця книжка допоможе вам правильно виховати і краще зрозуміти свою дитину.

Отзывы о Секрети пластиліну. Динозаври

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Секрети пластиліну. Динозаври отзывы

Авторы книги Секрети пластиліну. Динозаври

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-roni-oren-90x120.jpg
Один из ведущих мультипликаторов в Израиле, художник, профессор израильской академии искусств "Бецалел", владелец собственной студии, которая на данный момент произвела более 500 короткометражек и... Подробнее