Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини

Код товара: 98411
Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини книга купить
Код товара: 98411
175 175 грн

7 человек добавили в Вишлист

На складе

Переплет

Твердый

К-во страниц

192 стр

ISBN

978-617-7513-54-3

Формат

140х210 мм

Язык

украинский

Описание книги Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини

Книжка «Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини» відомих психотерапевтів Деніела Сіґела та Тіни Брайсон стала бестселером New YorkTimes і Amazon.

ПРО КНИЖКУ

Процес виховання досі виснажує вас? Дитина поводиться агресивно, вередує чи влаштовує істерики? Завдяки порадам Дена й Тіни ваше повсякденне спілкування з дитиною стане захопливим і допоможе їй зростати гармонійною особистістю. Потрібно лише усвідомити особливості роботи мозку дитини. Із книжкою, яку ви тримаєте в руках, це під силу і дорослим, і малечі.

Захопливий текст і цікаві сюжетні ілюстрації допоможуть навіть дошкільнятам зрозуміти себе, свої почуття та поведінку, а отже — навчать їх самоконтролю. Ця книжка проведе вас лабіринтами лівої та правої півкуль, підніме з нижнього поверху мозку на верхній, ви знайдете схованку дитячих страхів і зазирнете у свідомість. А дванадцять дієвих стратегій підкажуть, як виховати успішних, турботливих, упевнених у собі дітей.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Книжка буде корисною батькам, вихователям, учителям, а також усім, хто цікавиться дитячою психологією та вихованням.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Деніел і Тіна не лише пояснюють, як розвиток мозку дитини позначається на її поведінці, а й подають 12 революційних стратегій виховання, емоційного й інтелектуального розвитку дитини від народження до 12 років. Ця книжка допоможе батькам упоратися з різноманітними проблемами, пов’язаними з вихованням дітей.

Отзывы о Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини

Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини отзывы

Авторы книги Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-tina-brajson-90x120.jpg

Специалист по детской и подростковой психотерапии, директор по работе с родителями «Института майндсайта». В соавторстве с Дэном Сигелом написала бестселлер «Воспитание с умом», переведенный на... Подробнее

image/data/avtor/no_avtor.jpg

Деніел Сіґел — доктор медичних наук, професор клінічної психіатрії Медичної школи Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі, один із керівників Дослідницького центру усвідомленості,... Подробнее