Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини

Код товара: 98411
Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини книга купить
Код товара: 98411
175 175 грн

7 человек добавили в Вишлист

На складе

Переплет

Твердый

К-во страниц

192 стр

ISBN

978-617-7513-54-3

Формат

140х210 мм

Язык

украинский

Книжка «Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини» відомих психотерапевтів Деніела Сіґела та Тіни Брайсон стала бестселером New YorkTimes і Amazon.

ПРО КНИЖКУ

Процес виховання досі виснажує вас? Дитина поводиться агресивно, вередує чи влаштовує істерики? Завдяки порадам Дена й Тіни ваше повсякденне спілкування з дитиною стане захопливим і допоможе їй зростати гармонійною особистістю. Потрібно лише усвідомити особливості роботи мозку дитини. Із книжкою, яку ви тримаєте в руках, це під силу і дорослим, і малечі.

Захопливий текст і цікаві сюжетні ілюстрації допоможуть навіть дошкільнятам зрозуміти себе, свої почуття та поведінку, а отже — навчать їх самоконтролю. Ця книжка проведе вас лабіринтами лівої та правої півкуль, підніме з нижнього поверху мозку на верхній, ви знайдете схованку дитячих страхів і зазирнете у свідомість. А дванадцять дієвих стратегій підкажуть, як виховати успішних, турботливих, упевнених у собі дітей.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Книжка буде корисною батькам, вихователям, учителям, а також усім, хто цікавиться дитячою психологією та вихованням.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Деніел і Тіна не лише пояснюють, як розвиток мозку дитини позначається на її поведінці, а й подають 12 революційних стратегій виховання, емоційного й інтелектуального розвитку дитини від народження до 12 років. Ця книжка допоможе батькам упоратися з різноманітними проблемами, пов’язаними з вихованням дітей.

Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини отзывы

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-tina-brajson-90x120.jpg

Специалист по детской и подростковой психотерапии, директор по работе с родителями «Института майндсайта». В соавторстве с Дэном Сигелом написала бестселлер «Воспитание с умом», переведенный на... Подробнее

image/data/avtor/no_avtor.jpg

Деніел Сіґел — доктор медичних наук, професор клінічної психіатрії Медичної школи Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі, один із керівників Дослідницького центру усвідомленості,... Подробнее