Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Руки мыл? Родительский опыт великих психологов

Код товару: 98263

Автор: Дэвид Коэн

Видавництво: Альпина Паблишер
Код товару: 98263
305 грн
305

5 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: Дэвид Коэн

Видавництво: Альпина Паблишер

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

158 стр

ISBN

978-5-9614-6505-1

Формат

145х215 мм

Вага

300 г

Мова

російська

Опис книги Руки мыл? Родительский опыт великих психологов

Цю книгу можна було б назвати «Історія психологічної науки в особах». Автор виконав кропітку роботу по збору та аналізу біографій людей, які стояли біля витоків виникнення психології як науки. Завдяки його книзі, історія психології стає яскравим живим розповіддю, а не сукупністю скупих схем і цитат з першоджерел, в яких залишаються за дужками найцікавіші обставини, що призвели до знаменитих відкриттів. Рекомендую всім, хто цікавиться психологією або використовує в своїй роботі концепції героїв цієї книги.


Світлана Львівна Комарова
кандидат психологічних наук

Цитата
Безумовно, батьки не повинні зловживати своєю владою над дитиною. Хоча ця думка і здається банальністю, вона має наукове підтвердження. У своєму дослідженні Янг, Ленні і Мінніс виявили: діти у віці від 11 до 15 років, які заявляли, що батьки проявляли «байдужість до їхніх почуттів і владність», чотири роки по тому були більш інших схильні до психічних розладів. Ось до чого призводить надмірний контроль. Якщо той з батьків - психолог, цей механізм ще складніше: адже психолог, крім іншого, має спеціальні знання, і його діти врешті-решт усвідомлюють це. ... Як сказав Боулбі, «діти так безпорадні, так уразливі». Питання ось у чому: може бути, діти знаменитих психологів і психіатрів уразливі особливо? І чи можемо ми навчитися чогось на їх гіркому досвіді?
Девід Коен

Про що книга
Батьки часто шукають відповіді на питання про виховання дітей в книгах, написаних психологами. Але чи були засновники наукових теорій розвитку дитини хорошими батьками? Девід Коен у своєму дослідженні «Руки мив?», Заснованому на листах, щоденниках, автобіографіях та інтерв'ю, зіставляє ідеї великих психологів про виховання дітей з тим, як вони самі ростили власних нащадків. Автор розповідає про сімейне життя 11 вчених, серед яких психоаналітики Фрейд і Юнг, натураліст Дарвін, засновник вікової психології Боулбі, а також знаменитий доктор Спок.

Чому книга гідна прочитання

  • Автор розповідає про яскраві і драматичних епізодах сімейного життя великих учених, розглядає батьківське поводження своїх героїв в контексті їх теорій і доль.
  • Чи був Жан Піаже, найбільший дитячий психолог XX ст., Єдиною людиною, який спробував піддати психоаналізу свою матір? Кому ще, крім сина Рональда Лейнг, доводилося визволяти свого знаменитого батька з поліцейської дільниці? І чому дочка Мелані Кляйн взула червоні чоботи в день смерті матері? Тісні зв'язки, напружені відносини і сімейні драми описуються на тлі розвитку психології як науки.

Для кого ця книга
Книга буде цікава студентам, що вивчають дитячу психологію, практикуючим психологам і психоаналітиків, а також широкому колу читачів, які бажають ознайомитися з неабияким керівництвом по вихованню дітей.

Відгуки про Руки мыл? Родительский опыт великих психологов

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Руки мыл? Родительский опыт великих психологов відгуки

Автори книги Руки мыл? Родительский опыт великих психологов

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-djevid-kojen-90x120.jpg
 Британский психолог, писатель и режиссер документальных фильмов. Он написал свыше 35 книг, среди которых «Психологи о психологии» (Psychologists on Psychology), «Как развивается детский мозг»... Подробнее