Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Розблоковане батьківство. Як виростити здорових і щасливих дітей в епоху інформаційних технологій

Код товара: 108566
Розблоковане батьківство. Як виростити здорових і щасливих дітей в епоху інформаційних технологій книга купить

Автор: Элизабет Килби

Издательство: КМ-Букс
Код товара: 108566
125 грн
125

0 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Элизабет Килби

Издательство: КМ-Букс

К-во страниц

248 стр

ISBN

978-966-948-075-0

Язык

українська

Описание книги Розблоковане батьківство. Як виростити здорових і щасливих дітей в епоху інформаційних технологій

В останнє десятиліття комп’ютери стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя, заполонивши не лише заклади, які ми відвідуємо, а й наші помешкання. Тож не дивно, що сучасним дітлахам замість гратися в ігри, що вимагають виявлення ініціативи та творчої уяви, гуляти на свіжому повітрі, займатися спортом, вони дедалі більше часу просиджують наодинці за комп’ютерним екраном.

Це негативно впливає на їхнє здоров’я, здатність до навчання та мислення, нерідко робить дітей неспроможними спілкуватися з однолітками. Батькам доводиться постійно конфліктувати зі своїми чадами, які відмовляються виконувати домашні завдання чи доручені їм справи. Як розторсати дітей, занурених у гаджети, перервати їхнє перебування у віртуальному світі і повернути до реальності?

Усім, хто виховує дітей дошкільного і раннього шкільного віку, — батькам, вихователям дитячих садочків і вчителям шкіл, соціальним працівникам — слід прочитати книгу дитячого психолога Елізабет Кілбі. На прикладі реальних випадків із власної практики авторка пояснює, як зробити віртуальний світ надійним помічником у вихованні, як прищепити дитині здорові навички користування цифровими пристроями і повернути інтерес до активного життя.

У книзі докладно розповідається, які можливості та переваги забезпечує комп’ютер для навчання, як скерувати цікавість дитини на поданий у мережі корисний контекст, скільки часу діти віком до 11 років можуть витрачати на комп’ютерні розваги.

Отзывы о Розблоковане батьківство. Як виростити здорових і щасливих дітей в епоху інформаційних технологій

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Розблоковане батьківство. Як виростити здорових і щасливих дітей в епоху інформаційних технологій отзывы