Bizlit +380995622563
Є в наявності

Принц и Свинтус

Код товару: 99714
Код товару: 99714
187 грн
187

1 людина додала у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

32 стр

ISBN

978-5-00117-212-3

Формат

220х290 мм

Вага

320 г

Мова

російська

Опис книги Принц и Свинтус

Вибір дитячої літератури більш ніж великий. Однак далеко не всі твори залишають слід у пам'яті, і запам'ятовуються на все життя. Більшість з них прохідні, але книга «Принц и Свинтус» не з їх числа. Це веселе дотепне оповідання про те, як порося взяли за принца. Явна небилиця, але саме цим вона і хороша. Цікава задумка, прекрасна реалізація і оформлення - так коротко можна охарактеризувати твір.

Зусилля авторів пропали б даром, якби не талант перекладача - Марини Бродської. Саме завдяки їй книга Грегорі Девіда Робертса «Принц и Свинтус», спочатку написана іноземною мовою, стала повноцінним надбанням літературного багажу наших дітей. Якщо ви хочете розважити дитину веселою історією, яку він захоче чути знову і знову, то рекомендуємо купити книгу «Принц и Свинтус», як один з кращих зразків дитячої літератури останніх років.

Про пригоди маленького поросяти з неприборканим апетитом в королівському палаці будуть із задоволенням слухати малюки, починаючи з 4 років. Деякі строфи запам'ятовуються відразу - настільки вони веселі й незвичайні. Діти, переказуючи зміст книги, вже після першого прочитання починають цитувати її у віршах. Оповідання супроводжується чудовими ілюстраціями. Цікава деталь.

На кожній сторінці намальована мишка, яка ховається в різних місцях. Її пошуки - додаткова розвага, а також розвиток уваги і пам'яті дитини. Грегорі Девід Робертс і Пітер Бентлі виконали відмінну роботу. У них вийшло створити твір, яке діти будуть пам'ятати все життя. Книгу можна сміливо порівнювати з роботами Маршака і Чуковського - класиків дитячої літератури, книги яких до сих пір є зразками для порівняння.

Відгуки про Принц и Свинтус

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Принц и Свинтус відгуки

Автори книги Принц и Свинтус

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/avtor-gregori-djevid-roberts-90x120.jpg
Грегори Дэвид Робертс родился в июне 1952 года в Мельбурне, Австралия. До того, как стать писателем и потрясти весь мир автобиографичным бестселлером "Шантарам", Грегори довелось пройти тернистый... Подробнее