Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Пираты Ледового моря

Код товару: 99631
Код товару: 99631
341 грн
341

11 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

448 стр

ISBN

978-5-00117-205-5

Формат

145х215 мм

Вага

320 г

Мова

російська

Опис книги Пираты Ледового моря

Про книгу

Сірі всього 10 років, вона живе з татом і молодшою ​​сестричкою Мікі на острові Синій очей, загубленому серед інших таких же острівців в Льодовому море. Світ Сірі населений фантастичними істотами і незвичайними тваринами. Але кожна дитина в тих місцях найбільше на світі боїться піратів і особливо їх капітана білоголовий. Адже ті викрадають дітей і змушують їх працювати в глибокій шахті.

Одного разу пірати вкрали маленьку Мікі, і Сірі, долаючи страх, вирушає її рятувати.

Про що ж ця книга? Вона відразу багато про що, кожен, не тільки дитина, а й дорослий, знайде в ній щось важливе і сокровенне для себе. Вона точно про відповідальність за свої вчинки, про сміливість мати свою думку і відстоювати його незважаючи ні на що, йти вперед до своєї мети, про справжню внутрішню свободу. А що знайдете в ній ви?

«Пірати Льодового моря» вже видані на 10 мовах, в більш ніж 10 країнах.

Прекрасний художній переклад Ольги Мяеотс.

Від перекладача Ольги Мяеотс:

«Холодне Льодове море з десятками крихітних острівців-шхер, злий вітер і колючий сніг, дивовижні небезпечні звірі і злі безжальні пірати - не всякий зважиться вирушити в дорогу, в далеке плавання в таких краях. Але якщо на кону порятунок життя найдорожчої людини? Дівчинка Сірі з острова Синє око відправляється на пошуки вкраденої піратами молодшої сестрички. У цьому небезпечному і скрутному плаванні вона зустрічає друзів і ворогів.

Вигадка і правда, фантазія і реальність перемішані в цій книзі так майстерно, що не суперечать один одному, а лише підсилюють азарт пригод ».

Від ілюстратора Анастасії Балатенишевой:

«Чому цю книгу варто прочитати? Для початку - це дуже хороша історія, і її переклав дуже хороший перекладач. Вона не дидактична, в ній багато питань, які залишені на розсуд уважних читачів. Ось ті теми в ній, які були важливі для мене: вивчене бездіяльність, відповідальність за вибір, самопожертву, незначна природа зла, вульгарність зла ».
Євгенія Шафферт, літературний критик (цитата):

«Казка про подорож, повному небезпек і зустрічей, порятунок і спокутування адресована читачам 9-14 років, втім, книга задає питання і дорослим читачам, і один з них: як жити далі, якщо одного разу зрадив своїх рідних і забув про голосі совісті?»

Для кого ця книга

Для дітей молодшого та середнього шкільного віку, а також їхніх батьків

Відгуки про Пираты Ледового моря

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Пираты Ледового моря відгуки

Автори книги Пираты Ледового моря

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-frida-nilson-90x120.png
Фрида Нильсон родилась в 1979 году в Швеции. Её первая книга для детей была опубликована в 2004 году. Работы Нильсон характеризуется игривостью и искренностью, а её стиль часто сравнивают с... Подробнее