Майкл Бонд - один із найвідоміших сучасних дитячих письменників Великобританії. Пригоди знаменитого ведмежа Паддінгтона почалися з історій, які автор писав для свого маленького сина. Історії так сподобалися дитині, що Бонд вирішив їх записати. Перша книга "Ведмедик на ім'я Паддінгтон" побачила світ у 1958 році.
У той час Майкл Бонд працював оператором на ВВС, але після успіху книги він вирішив написати цілу серію і до 1967 року присвятив своє життя письменству. 1997 року Майкла Бонда було нагороджено званням кавалера Ордену Британської Імперії за заслуги в галузі дитячої літератури. До речі, Майкл Бонд із дружиною та двома дорослими дітьми живе в Лондоні, недалеко від Паддінгтонського вокзалу.
Паддінгтон у палаці
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Містер Грубер та Паддінгтон вирушають до Букінгемського палацу подивитися на зміну почесної варти. Та через величезний натовп людей, ведмежаті не вдається нічого побачити. На щастя, загадкова особа з палацу надає йому несподіваний привілей. Їй, напевне, дуже подобаються маленькі ведмежати.