Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Одри Хепберн

Код товару: 100024
Одри Хепберн книга купить

Автор: Наталія Павліщєва

Видавництво: Агенция АЙПИО
Код товару: 100024
209 грн
209

4 людини додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: Наталія Павліщєва

Видавництво: Агенция АЙПИО

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

112 стр

ISBN

978-617-7453-43-6

Формат

170х225 мм

Мова

російська

Опис книги Одри Хепберн

Особистість Одрі Хепберн абсолютно унікальна, її біографія вчить як гідно долати труднощі, вчитися бути наполегливим і відстоювати свою думку, завжди вірити в себе, в свою красу і унікальність, а також дивитися на світ позитивно незважаючи ні на що.

Про книгу:

Цілий світ знає Одрі Хепберн як одну з найкрасивіших жінок і талановиту актрису. Вона подарувала світові новий унікальний стиль, якому досі наслідують багато жінок і надихаються дизайнери.

Фільми з її участю стали класикою, а її висловлювання про життя сьогодні вчать нас мудрості, сміливості і надихають робити добрі вчинки. Але ідеальне життя кінозірки приховує також багато труднощів, через які Одрі довелося пройти.

Мало хто знає, що одна з найбільш великих актрис Голлівуду, провела своє дитинство в фашистської окупації. Їй довелося випробувати безліч труднощів. 5 років Одрі провела в голоді, вона пережила смерть близьких людей, але не дивлячись на жахи другої світової війни вона змогла морально і фізично вистояти, і почати життя з чистого аркуша.

Але багато складнощів їй тільки треба було пережити. Їй довелося назавжди попрощатися з мрією всього життя, але Одрі змогла знайти нову мрію і знайшла щастя. Їй довелося зіткнутися з критикою режисерів, яка була пов'язана з її непрофесіоналізмом, але вона стійко вислуховувала зауваження і продовжувала працювати. Її розчаровували чоловіки, але вона продовжувала шукати свою головну любов. Щоб привернути увагу громадськості до важливих проблем, їй довелося ризикувати власним життям в гарячих точках світу.

Все це тільки зайвий раз доводить, що Одрі Хепберн є не тільки однією з найкрасивіших жінок 20 століття, а й однією з найбільш сильних, сміливих і добрих.

Мама Одрі навчила її думати перш про інших, а потім про себе, бути привітною, терпимою і стриманою. Тому Одрі вважала, що головне в житті - любов! Любов не тільки між чоловіком і жінкою, матір'ю і дітьми, а й любов до всіх і всього, навіть до того, що не дуже приємно. Можливо, це і є головним секретом її щасливого життя і успішної кар'єри.

Чи знаєте ви, який заповітної мрії так і не судилося збутися? Для якого всесвітньо відомого модельєра Одрі стала музою усього життя? Заради кого Одрі поїхала в найнебезпечніші і бідні райони Африки, Південної Америки та Азії?

Відгуки про Одри Хепберн

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Одри Хепберн відгуки