Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Музей крадіїв

Код товару: 109022
Музей крадіїв книга купить

Автор: Лиан Таннер

Видавництво: Nebo BookLab Publishing
Код товару: 109022
250 грн
250

0 людин додали у Вишлист

Скоро у продажу
Дата надходження поки не відома

Автор: Лиан Таннер

Видавництво: Nebo BookLab Publishing

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

320 стр

ISBN

978-617-7537-51-8

Формат

250x135 мм

Мова

українська

Опис книги Музей крадіїв

Ласкаво просимо до тиранічного міста Джуел, де за усіма дітьми слідкують Благословенні Стражі, а нетерпіння та сміливість вважається злочином. Ґолді Рот живе в Джуелі все своє життя. Як і будь-яка дитина в місті, вона носить срібні ланцюги й не може виходити без них на вулицю аж до самого Дня Розділення. Але один день змінює все її життя.

День Розділення раптово скасовують, і Ґолді, яка завжди була нетерплячою і сміливою, втікає, ризикуючи не тільки власним життям, але й життям тих, кого вона любить. У цьому хаосі вона натрапляє на таємничий Музей Данта, де зустрічає хлопчика Тоудспіта і виявляє страшні таємниці… Музей крадіїв — захоплива історія про долю і небезпеку, і про сміливу дівчинку, якій ніколи не дозволяли дорослішати. Дотепер.

Цитата з книги

Вона знову заплющила очі. Тук-тук-тук — її серце забилося так гучно, як ніколи раніше. Думала про єдине: тільки б не злягти з лихоманкою. Їй пересмикувало ноги й руки. Вона відчайдушно намагалася втримати сльози. Одначе потім згадала мамин непримітний писк незгоди, який прозвучав, коли Протекторка здійняла вгору ножиці.

В пам’яті спливло й те, як батько пестив її маківку. Дівчинка подумала про те, як сильно любить їх. Сльози покотилися її щоками. Страх і смуток осіли всередині неї, наче два п’ястуки.

Відгуки про Музей крадіїв

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Музей крадіїв відгуки