Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Мія дорослішає

Код товара: 108239
Мія дорослішає книга купить

Автор: Моніка Пейткс

Издательство: Урбіно
Код товара: 108239
107 грн
107

3 человека добавили в Вишлист

На складе

Автор: Моніка Пейткс

Издательство: Урбіно

К-во страниц

40 стр

ISBN

978-966-2647-59-4

Язык

українська

Описание книги Мія дорослішає

"Мія дорослішає", написана іспанською лікаркою-педіатром Монікою Пейткс - це книжка, яку варто подарувати кожній дівчинці, котрій виповнилося 8 чи 9 років.

Бо саме в цей час дівчатка розпочинають новий період у своєму житті, надзвичайно цікавий, та водночас такий, що може завдати клопотів і переживань, якщо на деякі питання не відповісти вчасно. Як змінюється тіло дівчинки в період дозрівання? Чого слід очікувати? На що звернути увагу? Чи потрібно до лікаря? Як дбати про себе і що робити, щоб дозрівання сприймалося як нормальний процес? Перші непомітні зміни, швидкий ріст, втома, місячні, правильне харчування і достатній сон, а ще всі ці прокладки, нові речі в гардеробі...

І це ще не всі питання, відповіді на які можна знайти в книзі! Книжка стане у пригоді і дівчаткам і... мамам. Бо не завжди є можливість про все говорити відверто. "Мія дорослішає" - чудова нагода почати розмову з донею про важливе. Книжка прекрасно ілюстрована відомою художницею Крістіною Лосантос. "Мія дорослішає" - видання, яке повинно бути на поличці в кожної сучасної дівчинки!

Отзывы о Мія дорослішає

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Мія дорослішає отзывы