Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Маркус Покус. Магічна доставка

Маркус Покус. Магічна доставка

350 грн
350
Попередня дата виходу: 23.09.2025
0 людей додали у Вишлист
Очікується
Обкладинка Тверда
К-ть сторінок 128 стр
ISBN 9786171709393
Формат 140х210 мм
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Книга «Маркус Покус. Магічна доставка» — це веселе й чарівне фентезі для дітей від іспанського письменника Педро Маньяса. Хлопчина Маркус, учень чаклуна з Клубу повного місяця, відвідує місто Сонцесіті, гадаючи, що чари там не живуть. Однак дивовижна крамниця й нова робота магічним кур’єром перевертають його уявлення догори дриґом! Художник Давiд Сiерра Лiстон оздобив видання кольоровими ілюстраціями, чим зробив цю дотепну пригодницьку історію ще цікавішою.

Чарівна крамничка, великий збиток і новий кур'єр Бешкетник Маркус приїздить до Сонцесіті в гості до батька й старшої сестри Лорети. Він переконаний, що у великому, сучасному місті не існує магії, як у його рідному Місяцевілі, де нею дихає кожна вуличка. Так він вважає, аж поки ненароком не натрапляє на крамницю магічних артефактів «Очі Тритона», яка належить пану Жувану — майбутньому роботодавцю хлопчика. Адже невдовзі Маркус стане кур'єром чудес!

Головний герой трішки завинив перед паном Жуваном і тепер повинен відпрацювати свій борг. Він має доставити одну химерну річ у минуле! На хлопчика очікують веселі пригоди, раптові знайомства й кумедні перипетії, адже Маркус ще не дуже досвідчений кур'єр, і, видається, халепа — це його друге ім'я. Хлопчику було б зовсім непереливки, якби не підтримка найліпшої подруги та свого фамільяра — ворона. Впоратися з клопотом і доставити пакунок до ранку допоможе чаклунка Анна Кадабра, головна героїня книжки «Клуб Повного місяця». Саму серію «Маркус Покус» Педро Маньяс створив як спіноф до пригод юної відьми. Кіт, знаний як магічний помічник Анни, також не залишиться осторонь, тому ця історія стане чудовою нагодою побачитися з улюбленими героями знову.

Показати повністю
Відгуки про Маркус Покус. Магічна доставка
0 / 5
Залишити відгук
Педро Маньяс

Педро Маньяс – автор дитячих книг, лауреат безлічі премій. Письменник отримав дві найпрестижніші нагороди в галузі дитячої та підліткової літератури іспанською мовою: El Barco de Vapor та Anaya Prize.

У дитинстві автор довго не міг вирішити, ким хоче стати: таксистом, садівником, художником, лікарем… Варіантів було море! Але в результаті Педро Маньяс так і залишився в душі дитиною і став писати історії для дітей, які читають по всьому світу.

Інші книжки цього автора

Анна Кадабра. Клуб Повного місяця

Педро Маньяс

300 грн

Очікується

Ви дивились

Фотографії