Інна Ковалишена — українська письменниця, історикиня. Народилася 2 листопада 1996 року в селі Маньківці Вінницької області. Здобула ступінь магістра за спеціальністю «Вчителька історії та права» історичного факультету у ВДПУ ім. Коцюбинського. Два роки викладала історію для учнів середньої школи.
Згодом переїхала до Бучанського району Київської області, де займається письменницькою діяльністю і розробляє сценарії для ігор. Співпрацювала з електронним фензином «Світ Фентезі». Один з перших художніх творів вийшов у колективній збірці «Брама. Багряні ночі», виданої за підсумками конкурсу фентезійних історій «Брама-2017».
Невдовзі у «Тотемному видавництві», що опікується електронними книжками вийшов роман Інни Ковалишеної «Дгарма». В грудні 2021 року видавництво «Моя книжкова полиця» презентувало книгу «Крута історія України від динозаврів до сьогодні». Цей ілюстрований дитячий проєкт увійшов до довгого списку конкурсу Книга року BBC-2022.
Крута історія перемог
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Не завжди і не всюди перемагає сила, часто єдність, продумана робота та впевненість у собі допомагають слабшим здобути перемогу над сильнішим супротивником. У книзі представлені 9 історій перемог ХХ століття. Ці дев’ять історій доводять, що перемога залежить від багатьох факторів, але вона точно можлива. У ХХ столітті було чимало лих, але й існувало не менше перемог.
Саме про них йдеться у цій книжці. Перший зимовий похід армії УНР, битва за Британію, арабські повстання, перемоги Південної Кореї, Сакартвело, бунти українців у концтаборах — ці події нагадують нам, що правда завжди перемагає силу. Історії висвітлюють несподівані деталі кампаній, доленосні рішення, показують, що інколи одна людина може все змінити, а часом і навпаки — зусиль цілої нації недостатньо, але поки ми живі — надія лишається.