Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Козачок Микитка та його горщик

Код товара: 108233
Козачок Микитка та його горщик книга купить

Автор: Галина Буділова

Издательство: Мандрівець
Код товара: 108233
55 грн
55

0 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Галина Буділова

Издательство: Мандрівець

К-во страниц

24 стр

ISBN

978–966–944–103–4

Формат

200х200 мм

Язык

українська

Описание книги Козачок Микитка та його горщик

Користування горщиком – це важливий крок у розвитку маленької дитини. Уявіть, малюк вчиться чути і розуміти, що йому “говорить” власне тіло, і належно реагувати на його сигнали! Завдання для батьків просте і складне водночас. Вам треба ознайомити дитину із функ­ціями тіла, підтримувати малюка на шляху освоєння нової навички та НЕ ПОСПІШАТИ.

Найефективніше привчання до горщика відбувається тоді, коли дитина готова до цього фізіологічно – а це не раніше 2-х років. До цього часу надмірне бажання батьків навчити дитину «ходити на горщик», аби порадувати бабусю, може лише зашкодити, викликати стрес і спричинити стійке небажання відвідувати “туалетного друга”. Треба виявити повагу до маленької людини, дати їй можливість розвиватися у своєму темпі, що може суттєво відрізнятися від темпів розвитку сусідського Тимка.

Все, що Ви можете зробити, – це дати малюкові базові знання про частини тіла та їх призначення, купити горщик (бажано вибрати його разом із дитиною), ознайомити із процесом і чекати, надаючи підтримку й заохочення. У цій відповідальній справі Вам стане у пригоді книжка “Козачок Микитка та його горщик”. В ігровій формі малюк познайомиться із хлопчиком Микиткою, який проходить через усі етапи, долає труднощі та, врешті-решт, виходить переможцем у цій нелегкій справі привчання до горщика.

Наприкінці книжки Ви знайдете табличку “Час на горщик!”. Щоразу після вдалого походу на горщик нехай Ваш малюк клеїть наліпку або робить позначку у віконечку. І пам’ятайте: Ваш хлопчик дуже старається! Все буде добре!

Отзывы о Козачок Микитка та його горщик

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Козачок Микитка та його горщик отзывы