Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Комплект «Країна Мумі-тролів»

Код товара: 81699
1
Комплект «Країна Мумі-тролів» книга купить
Код товара: 81699
400 грн
400

28 человек добавили в Вишлист

| 1
Ожидается
Ожидаем поставку до 14 дней. Сроки уточняйте у менеджера

Язык

украинский

5 5 1

Описание книги Комплект «Країна Мумі-тролів»

До першої із трьох книг серії «Країна Мумі-тролів» найзнаменитішої казкарки Фінляндії Туве Янсон про кумедних мумі-тролів та інших дивовижних істоток, що населяють Долину Мумі, увійшли повісті «Маленькі тролі і велика повінь», «Комета прилітає», «Капелюх Чарівника».

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Книга друга з серії «Країни Мумі-тролів» – це нові неповторні зустрічі з милим сімейством Мумі-тролів та їхніми багатьма друзями. Маленькі герої книжки підросли настільки ж, наскільки подорослішали читачі «Країни Мумі-тролів». Тепер їм доводиться замислюватися над важливими речами, якими сповнений світ, – такими, як сенс життя, самопізнання і самоствердження, любов, взаємоповага. В книгу увійшли повісті «Мемуари Тата Мумі-троля», «Небезпечне літо», «Зима-чарівниця».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Третя книга з серії «Країни Мумі-тролів» – це нові неповторні зустрічі з милим сімейством Мумі-тролів та їхніми багатьма друзями. В книгу увійшли повісті «Невидиме дитятко», «Тато і море», «Наприкінці листопада».

 

 

Отзывы о Комплект «Країна Мумі-тролів»

5 / 5


5 звёзд

1

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Комплект «Країна Мумі-тролів» отзывы

Авторы книги Комплект «Країна Мумі-тролів»

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/tuve-jansson-90x120.jpg
Туве Маріка Янссон — фінська художниця шведського походження, романістка, дитяча письменниця та ілюстратор. Туве Маріка Янссон зростала у творчій атмосфері. Її батько Віктор Янссон був відомим... Подробнее