Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!
Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!
Отримай знижку до 20% на продукцію видавництва МонолитBizz
Код товару: 117682 |
3
|
Отримай знижку до 20% на продукцію видавництва МонолитBizz
Автор: Коллектив авторов альманаха "Звездная пыль под подушкой", Колектив авторів альманаху «Зоряний пил у майбутньому»
Видавництво: МонолитBizz
Обкладинка
М'яка
Мова
українська
«Зоряний пил під подушкою»
Звідки під подушкою взявся зоряний пил? Як побачити те, чого не розгледіти навіть у мікроскоп? Хто живе на твоїй книжковій полиці? Про що думає муха, сидячи на віконечку? Хто розфарбував жувальну гумку на асфальті? Який на вигляд найменший будинок? Довкола нас так багато незвичних і цікавих речей! Іноді вони дуже маленькі й майже непомітні. Та досить придивитися — і ви побачите величезний дивовижний світ, у якому напрочуд цікаво жити! Це збірка оповідань, віршів, завдань і дивовижних фактів про все маленьке і непомітне, до того ж із чудовими ілюстраціями. Ми поговоримо з дітьми про атоми і пікселі, мікроскопи й бактерії, пуантилістів і мініатюри в кіно, про крихітних тварин і Великий адронний колайдер.
«Зоряний пил у майбутньому»
Тема цього випуску — майбутнє, на яке ми поглянемо з різних боків. Ми зазирнемо в місто майбутнього і дізнаємося, що чекає нашу планету через тисячі й мільярди років, довідаємося, як влаштована найтаємничіша капсула часу — наша ДНК, познайомимося з мешканцями живого світу, які побачать майбутнє, і, нарешті, з'ясуємо, чи можна подорожувати в часі і як. А вірші, комікси й оповідання зроблять знайомство з майбутнім ще дивовижнішим, непередбачуваним і смішним! Звідки ми все це знаємо?
Разом з нами над альманахом працювали: футуролог, біологи, інженер, архітектор, палеонтолог і географ, спеціаліст із професій, еколог, гуру технологій, фізик, генетик, лінгвіст, аналітик великих даних, кінопродюсер, наукові журналісти, а ще поети, дитячі письменники і 24 ілюстратори. Цей випуск — як капсула часу. Його можна зберегти і перечитати, коли виростеш. За 10, 20 і навіть 50 років!