Bizlit +380995622563
Є в наявності

Как вырастить свой сад

Код товару: 100415
Код товару: 100415
262 грн
262

2 людини додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

80 стр

ISBN

978-5-00117-446-2

Формат

170х215 мм

Мова

російська

Опис книги Как вырастить свой сад

Про книгу

Ця чарівна книга допоможе дитині стати справжнім садівником і розбиратися в рослинах. У ній ви знайдете поради про те, як самостійно виростити деякі овочі, ягоди, пряні трави і квіти. Дитина познайомить з маленькими друзями саду і його шкідниками. Зрозуміє, чому так важливо доглядати за грунтом, навчиться відрізняти корисні рослини від бур'янів і дізнається багато інших премудростей садівництва. А ще в книзі є сторінки для щоденника, рецепти страв, ідеї для ігор і виробів - словом, все, що потрібно, щоб цікаво і з користю провести вільний час.

Книга створена за підтримки Проекту «Едем», його ще називають «Райський сад». Це ботанічний сад XXI століття в графстві Корнуолл, у Великобританії. Він був зведений на місці старого кар'єра, де раніше видобували глину для виробництва порцеляни. В оранжереях під величезними прозорими куполами на площі понад 22 тисяч квадратних кілометрів зібрані рослини зі всього світу. По парку проводяться екскурсії, на його території організовуються виставки та освітні заходи, мета яких - зміцнити зв'язки людей один з одним і з навколишнім світом.

Фішки книги

  • Навчить поводитися з рослинами, пояснить, як їх вирощувати і як доглядати.
  • Книга для корисного дозвілля з дитиною.
  • Красиві ніжні весняні ілюстрації.
  • З цією книгою дитина зможе виростити свій сад і допомагати батькам на дачі (і не тільки!).
  • Багато пізнавальної інформації про садових рослинах, птахів і комах
  • У книзі є довідник і календар садових робіт, а також алфавітний покажчик назв рослин.
  • Навчить вести щоденник садівника.
  • Прищепить дитині любов і повагу до природи.
  • Книга дасть дитині цікаве заняття на всі пори року, а не тільки на весну і літо.

Як працювати з цією книгою

Щоб створити свій сад, потрібно просто цього захотіти. Адже сад може бути який завгодно і де завгодно. Пряні трави в квітковому ящику на балконі - це теж маленький сад. З довгого списку рослин в кінці книги дитина може вибрати ті, які йому більше до душі. Деякі він зможе виростити самостійно, інші за допомогою дорослих. У книзі є докладний опис садових і городніх рослин і поради про те, коли і як їх садити, яким чином за ними доглядати, коли збирати врожай, якщо це овочеві або ягідні культури.

Дитина знайде тут багато цікавого про рослини і тварин, які живуть в саду. А ще почерпне оригінальні ідеї для виробів та ігор, а також рецепти нескладних страв з урожаю, вирощеного своїми руками. А ще він навчиться спостерігати за природою, почне помічати те, на що раніше не звертав уваги, і зрозуміє, скільки всього цікавого можна зробити в саду! Свої спостереження юний садівник може заносити в щоденник - для цього в книзі передбачені спеціальні сторінки. Ламати голову про те, коли сіяти і збирати врожай, теж не доведеться. В кінці наводиться календар садових робіт. У ньому вказані терміни посіву і дозрівання згаданих в книзі рослин для умов середньої смуги Росії.

Для кого ця книга

Для всіх любителів природи від 5 років і старше.

Для діток, які проводять весну у бабусь, в саду або на дачі

Відгуки про Как вырастить свой сад

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Как вырастить свой сад відгуки

Автори книги Как вырастить свой сад

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Джо Элворти — ботаник, имеет ученую степень в области биохимии, автор книг по садоводству для детей и взрослых. Живет в Корнуолле с семьей и садом. Является директором образовательных и... Подробнее
https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-jeleanor-tjejlor-90x120.jpg
Элеанор Тэйлор — иллюстратор. Окончила художественную школу в Норидже, изучала иллюстрацию и дизайн в Королевском колледже искусств в Лондоне, лауреат и номинант профессиональных премий. Рисует в... Подробнее