Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Как обнять кактус? Книга для родителей, которые хотят понять своих подростков

Код товара: 99944
Как обнять кактус? Книга для родителей, которые хотят понять своих подростков книга купить

Автор: Анна Гресь

Издательство: Основа
Код товара: 99944
150 грн
150

2 человека добавили в Вишлист

Ожидается
Ожидаем поставку до 14 дней. Сроки уточняйте у менеджера

Автор: Анна Гресь

Издательство: Основа

Переплет

Мягкий

К-во страниц

208 стр

ISBN

978-617-00-3119-8

Формат

165х230 мм

Вес

250 г

Язык

русский

Описание книги Как обнять кактус? Книга для родителей, которые хотят понять своих подростков

Книга «Как обнять кактус? Книга для родителей, которые хотят понять своих подростков» російською мовою стане настільною книгою для всіх, у кого є діти підліткового віку. У виданні йдеться про типові проблемні моменти, які турбують батьків. Наприклад, коли підлітки поводяться агресивно, погрожують піти з дому, курять або потрапляють під сторонній сильний психологічний вплив. Тож частина розглянутих питань стосується більше фізіологічних змін у підлітках і того, як на них варто реагувати батькам. Частина пунктів стосується провідних страхів і підозр батьків щодо своєї дитини. У сукупності книжка стає посібником із того, як порозумітися з підлітком, як зрозуміти те, що він або вона не говорять, і мати змогу допомогти в потрібну мить.   

Анна Гресь, авторка книги «Как обнять кактус? Книга для родителей, которые хотят понять своих подростков», описала імовірні причини усіх згаданих у виданні проблем, а разом із тим типові батьківські реакції на проблему і їхню помилковість. Авторка описує методи різної складності реакції на підліткову поведінку, обходячи стороною типові батьківські заборони, покарання та тиранію, які є геть неефективними.

Відгуки про книгу «Как обнять кактус? Книга для родителей, которые хотят понять своих подростков» засвідчують, що понад 70 найпоширеніших ситуацій, описані у книзі, є дуже корисними для батьків. Вони дають змогу налагодити свої стосунки з підлітками, краще порозумітися й мати змогу завжди допомогти своїй дитині в різних непростих життєвих ситуаціях.    

Купити книгу «Как обнять кактус? Книга для родителей, которые хотят понять своих подростков» можна на сторінці нашого інтернет-магазину, де ви також знайдете багато іншої корисної літератури на тему дитячого виховання.

Отзывы о Как обнять кактус? Книга для родителей, которые хотят понять своих подростков

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Как обнять кактус? Книга для родителей, которые хотят понять своих подростков отзывы