Код товару: 98374 |
1
|
Доставка:
Гарантія:
Варіанти оплати:
Автор: Кэрол Вордерман
Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Обкладинка
М'яка
К-ть сторінок
256 стр
ISBN
978-5-00100-935-1
Формат
205х260 мм
Вага
650 г
Мова
російська
Дана книга «Как научить ребенка учиться» розповість про те, які навички повинен засвоїти дитина, щоб протягом життя він міг працювати з цінною інформацією в школі, навчаючись новим вмінням. У кожної людини свій спосіб засвоєння інформації в науці. Тому не потрібно боятися експериментів, а користуватися новими прийомами.
Це буде цікавим, веселим пригодою. Автор Керол Вордерман вважається магістром технічних наук в коледжі Кембриджа, відомий автор нон-фікшн книг, телеведуча. До складу книги входить сім розділів, які навчать будь-якого батька основним принципам навчання, запам'ятовування даних і продуктивності.
Короткий зміст
З початкових класів школи нам пояснюють, що хороше навчання дуже важлива. Ми повинні прислухатися до думки батьків, вчителів, засвоювати, запам'ятовувати факти, здавати вчасно завдання, складати контрольні роботи, проходити тести. У міру нашого зростання збільшується обсяг інформації, яку необхідно запам'ятовувати. Навчання триває все життя, кожна людина може виробляти потрібні навички, які будуть допомагати йому в вивченні нової інформації.
Довідник розповість батькам, як контролювати навчання дитини, досягати відмінних результатів. За допомогою наочних і елементарних прикладів ілюстрована книга Керол Вордерман «Как научить ребенка учиться» показує, як складати розклад вправ, вибирати правильний метод навчання, усувати напругу. Також є читати книгу, то можна дізнатися, як розподіляти навантаження з урахуванням особливостей кожної дитини.
Книга познайомить з різними стилями і формами навчання, допоможе визначити тип учня (вербальний, слуховий, візуальний, логічний, соціальний, фізичний та ін.). Вона підходить батькам для налагодження навчального процесу своєї дитини, а також учнів будь-якого віку, яким потрібно досягти успіху в навчанні. На сайті можна купити книгу «Как научить ребенка учиться» і проконсультуватися у фахівців з супутнім питань.