Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Янголинка і різдвяний потяг

Янголинка і різдвяний потяг

400 грн
400
0 людей додали у Вишлист
Нема в продажі
К-ть сторінок 48 стр
ISBN 978-966-448-554-5
Формат 220х290 мм
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службою Нова Пошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Напередодні Різдва Янголинка отримує лист із собачого притулку. Песики пишуть, що були чемними весь рік, але ніхто так і не прийшов забрати їх додому. А кожен песик потребує мати дім і свою людину! Хто-хто, а Янголинка й містечкові діти знають це напевне, тому й вирушають Різдвяним потягом на екскурсію в притулок разом із батьками.

Адже Різдво — той особливий час, коли ми самі можемо не просто робити добрі вчинки, а навіть творити дива. Для цього потрібні лише… щире бажання і добре серце. Неймовірно зворушлива історія відомої української ілюстраторки й письменниці Грасі Олійко, написана з теплом і дрібкою доброго гумору, додасть магії різдвяним вечорам у колі родини.

Показати повністю
Відгуки про Янголинка і різдвяний потяг
0 / 5
Залишити відгук
Грася Олійко

Грася Олійко — сучасна українська дитяча письменниця та художниця, мисткиня. Авторка видання «Різдвяна шапка Янголинки», авторського пікчербуку «Історія, яку розповіла Жука». Народилася у столиці 1988-го року. Вищу освіту здобула у Київському національному лінгвістичному університеті за спеціальністю «юриспруденція».

Кілька років працювала фахівцем із туризму. Відчуваючи бажання займатися творчістю, вступила на кафедру графіки до Національного технічного університету України. Із 2015-го року ілюструвала книги українських авторів: «Незвичайні пригоди Алі» (видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»), «Це зробила вона» («Видавництво»), «Мія і місячне затемнення» («ВСЛ») та багато інших.

Брала участь у виставці ілюстраторів України «Pictoric Yellow&Blue». 2019-го відбулася її дебютна власна виставка в Ortodox. 2020-го відбувся дебют Грасі як письменниці: у «Видавництві Старого Лева» була опублікована книжка для найменших «Історія, яку розповіла Жука» — зворушлива історія про дружбу та взаємодопомогу. 2022-го побачила світ книга «Сукня для Марусі», а 2023-го — «Різдвяна шапка Янголинки»: святкова і щемка розповідь про дива, які відбуваються, коли усім серцем у них вірити. 

Інші книжки цього автора

І ніякі це не вигадки!

Грася Олійко

350 грн

На складі

Сукня для Марусі

Грася Олійко

375 грн

На складі

Різдвяна шапка Янголинки

Грася Олійко

320 грн

Нема в продажі

Історія, яку розповіла Жука

Грася Олійко

163 грн

Нема в продажі

Літні віршики

Грася Олійко

163 грн

Нема в продажі

Ви дивились

Фотографії