Bizlit +380995622563
Є в наявності

Я слон

Код товару: 97337

Автор: Леонид Агутин

Видавництво: Альпина Паблишер
Код товару: 97337
180 грн
180

7 людин додали у Вишлист

На складі

Автор: Леонид Агутин

Видавництво: Альпина Паблишер

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

32 стр

ISBN

978-5-9614-6468-9

Формат

220х290 мм

Вага

390 г

Мова

російська

Опис книги Я слон

Про книгу

Що ти можеш розповісти про жирафа, крім того, що він живе в далекій Африці, у нього цятки на шубці і дуже довга шия? А ще? Жираф з нашої книжки готовий розповісти тобі про себе все, ну або майже все. Ти дізнаєшся, як жирафи сплять, що вони найбільше люблять, чи вміють розмовляти, як визначити вік жирафа за кольором цяток і навіщо їм довгі язики. Всі таємниці життя жирафів - тільки для тебе!

Тетяна про жирафів:

«Ці дивовижні тварини найвищі на планеті і у них найбільше серце! Вони не вписуються в жодні стандарти і мають неймовірними фізіологічними (а може і .... духовними!) Якостями, яких здавалося б не повинно бути! Вони не по-земному унікальні і прекрасні! Я їх люблю! »

Про художника

Юлія Мітченко
«" Ношу своє дитинство в кишені! "- цитата не моя, але улюблена. Обожнюю природу, тварин, кататися на велосипеді і малювати, особливо жирафів. Коли моя дочка Лера була маленькою, однією з найулюбленіших її іграшок був плюшевий жираф. Вона не могла вимовити його назву і називала жирафа "вазясь". Лера прибирала Вазяся в різнокольорові хусточки, сукні та намиста і садила в коляску замість ляльки. Мабуть, тому мені і дісталася книжка "Я - жираф"! »

Юлія про жирафів:

Жирафів люблю особливою любов'ю за їх величезні вологі очі з пухнастими віями і лагідну вдачу. За вегетаріанство і за те, що вони вище всіх. І за зовсім інопланетний вигляд. А їх стильна золотиста шкурка з геометричним візерунком - взагалі твір мистецтва!

Відгуки про Я слон

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Я слон відгуки