Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Я поступил хорошо. 6 книг для развития эмоционального интеллекта

Код товару: 109048
Я поступил хорошо. 6 книг для развития эмоционального интеллекта книга купить
Код товару: 109048
Ціна формується
0

1 людина додала у Вишлист

Скоро у продажу
Дата надходження поки не відома

Мова

російська

Опис книги Я поступил хорошо. 6 книг для развития эмоционального интеллекта

Як допомогти дитині розібратися у власних почуттях і навчитися розуміти почуття оточуючих? Комплект книг Жаклін Крупи створені спеціально для малюків у віці від 1,5 років. Вони не тільки допомагають прищепити дитині любов до читання, а й сприяють розвитку його емоційного інтелекту, вмінню розуміти свої емоції, формуванню адекватної самооцінки, розвитку комунікативних навичок, демонструють малюкові правильні моделі поведінки, а крім того, створюють простір між ним і вами, батьками, де можна вільно, без сорому і сорому, говорити навіть про непрості почуття.

Поради та рекомендації психолога та психотерапевта Наталії Преслер навчать вас розуміти свою дитину і правильно реагувати на його вчинки.

Книги в комплекті:

  • Я великий
  • Я здатний
  • Я щасливий
  • Я люблю допомагати
  • Я сміливий
  • Я поступаю добре

Як читати цю книгу

Ці книги призначені для того, щоб цікаво і з користю проводити час з дитиною. Вони знайомлять малюка з базовими емоціями, вчать усвідомлювати і контролювати їх, а батьків - розуміти і правильно інтерпретувати вчинки своєї дитини. Кожна ситуація, описана в книгах комплекту, забезпечена докладним коментарем та рекомендаціями дитячого психолога про те, як правильно промовляти кожну конкретну емоцію з дитиною, на чому робити акцент в процесі цього обговорення і як застосовувати отримані знання в щоденному спілкуванні з малюком.

Крім цього книги комплекту відкривають простір для обговорення важливих тем, допомагає легко засвоїти непрості поняття, розвивають фантазію і образне мислення дитини, розширюють його словниковий запас.

Для кого ця книга

  • Для дітей у віці від 1,5 років.

Відгуки про Я поступил хорошо. 6 книг для развития эмоционального интеллекта

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Я поступил хорошо. 6 книг для развития эмоционального интеллекта відгуки

Автори книги Я поступил хорошо. 6 книг для развития эмоционального интеллекта

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Жаклин Крупи — автор и редактор, более 13 лет проработавшая в книжном издательстве. У нее множество изданных книг — от книжек-картонок для самых маленьких до взрослых романов. Жаклин обожает... Подробнее