Bizlit +380995622563
Є в наявності

Я буду мамой

Код товару: 99107
Код товару: 99107
690 грн
690

9 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

256 стр

ISBN

978-5-00100-984-9

Формат

205х260 мм

Мова

російська

Опис книги Я буду мамой

Про книгу

У 2013 році доктор Кьяра Хант разом з Мариною Фогль організували в Лондоні своєрідну школу для майбутніх мам - The Bump Class. Їх метою було не стільки практично і технічно підготувати молодих батьків до народження малюка, скільки допомогти їм в повній мірі відчути радість і щастя періоду очікування, вселити в них спокій і впевненість.

Ця книга пропонує чесний і спокійний погляд на вагітність, даючи майбутнім мамам розумні і практичні поради, підказуючи, чого варто очікувати і що станеться зовсім несподівано! Кьяра і Марина переконані, що не існує такого поняття, як «нормальна» вагітність або пологи, - у кожної жінки своя власна, унікальна історія, і ці відмінності не повинні лякати і вселяти почуття провини.

З цієї книги ви дізнаєтеся, як проходить вагітність, - крок за кроком: які зміни очікують організм на кожному етапі і як допомогти отримати максимум задоволення від цього періоду життя. Ви дізнаєтеся відповіді на найчастіші запитання - ніяких обмежень в дієті варто (або не варто!) Дотримуватися, чи можна продовжувати займатися спортом, як справлятися з токсикозом і багато іншого.

Все це піднесено в м'якій дружній манері і присмачене великою кількістю веселих анекдотів від авторів і особистими історіями жінок, які успішно пройшли курс.

Фішки книги

Поради пройшли сувору професійну перевірку: в якості експертів виступають фізіотерапевти, акушери, анестезіологи, фахівці з грудного вигодовування та педіатри.

Професійні знання в різних областях, так необхідні майбутнім мамам, представлені в захоплюючій і цікавій формі.

Ця книга допоможе вселити в кожну майбутню маму спокій і впевненість, які так важливі в цей найвідповідальніший момент її життя.

Для кого ця книга

Для майбутніх батьків

Для всіх, чиї близькі готуються стати батьками

Відгуки про Я буду мамой

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Я буду мамой відгуки

Автори книги Я буду мамой

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-kjara-hant-90x120.jpg
Кьяра Хант закончила College School of Medicine в 2005 году, имеет ученую степень медицинских наук. Несколько лет проработала в больницах Лондона в области педиатрии, акушерства и гинекологии. В... Подробнее
https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-marina-fogl-90x120.jpg
Марина Фогль ведет 8-недельный патронажный курс для беременных в Южном Кенсингтоне. Вместе с профессиональными медиками она рассказывает будущим мамам об особенностях периода беременности. Несмотря... Подробнее