Bizlit +380995622563
Є в наявності

Игры и сказки, которые лечат

Код товару: 4666
Игры и сказки, которые лечат книга купить

Автор: А. Руденко

Видавництво: Основа
Код товару: 4666
175 грн
175

19 людин додали у Вишлист

На складі

Автор: А. Руденко

Видавництво: Основа

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

240 стр

ISBN

978-617-00-2908-9

Формат

150х220 мм

Мова

російська

Опис книги Игры и сказки, которые лечат

Книга «Ігри та казки, які лікують» написана з великою любов'ю до людей. До великим і маленьким. Адже дорослі люди так хочуть, щоб у їхніх дітей все в житті було добре. І дуже засмучуються, якщо щось трапляється не так. А адже багато психологічних проблем йдуть з життя, коли знайдені їх причини і усунені наслідки. У нашому суспільстві не прийнято звертатися зі своїми проблемами до психолога або психоаналітика, ми швидше за довіримося знайомим, хоча в такому випадку швидше розраховуємо на співчуття і розуміння. А ось рішення проблеми відкладаємо, сподіваємося, що все само собою вирішиться. Але така позиція може привести до того, що час буде згаяно і вирішення проблеми ускладниться.

Багато особливості поведінки і характеру дітей не є чимось незвіданим і загадковим. Потрібно тільки скористатися існуючим досвідом, вивчивши його і грамотно застосувавши для свого випадку. Пропонована вашій увазі книга «Ігри та казки, які лікують» поєднують в собі глибокий і продуманий підхід з легким і доступним викладом всіх прийомів і технологій. Цю книгу швидше можна назвати практичним посібником, так як в ній ви знайдете інструкції, наочні лікарські карти, вправи для батьків і дітей.

Давайте не дамо страхам, капризам, сором'язливості, упертості, жадібності перешкодити нашим дітям вирости впевненими в собі і успішними.

Відгуки про Игры и сказки, которые лечат

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Игры и сказки, которые лечат відгуки