Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Ігноруйте!

Код товара: 103055
Ігноруйте! книга купить

Автор: Кетрін Перлман

Издательство: #книголав
Код товара: 103055
200 грн
200

2 человека добавили в Вишлист

На складе

Автор: Кетрін Перлман

Издательство: #книголав

Переплет

Твердый

К-во страниц

240 стр

ISBN

978-617-7563-46-3

Формат

145х215 мм

Язык

українська

Описание книги Ігноруйте!

Як дати раду незмінним супутникам батьківства ниттю, рюмсанню та вередуванню? Одна з провідних американських експерток з виховання, докторка Кетрін Перлман має просте та революційне рішення: ігнорувати їх! «Ігноруйте!» базується на процесі виховання дітей, що базується на чотирьох етапах.

Поєднуючи високоефективні стратегії з перевіреними часом підходами, Перлман навчає батьків вдосконалювати поведінку, замість повторювати дії, що не змінюють ситуацію або погіршують її. «Ігноруйте!» допомагає зрозуміти, як перестати торгуватися, сперечатися та вмовляти дітей, щоб не заохочувати примхи.

Ця книжка навчить уникати боротьби за владу, не використовувати увагу як винагороду за неправильну поведінку, використовувати ефективні методи коригування поведінки, щоб знизити частоту або усунути проблеми поведінки. «Ігноруйте!» справжній посібник для знесилених батьків. Це повна мудрості, підказок, сценаріїв і заохочення програма батьківства, яка поверне радість виховання.

Отзывы о Ігноруйте!

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Ігноруйте! отзывы

Авторы книги Ігноруйте!

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Докторка Кетрін Перлман працює з дітьми та сім’ями більше двадцяти років. Вона є засновницею приватної практики The Family Coach («Сімейна коучиня»), направленої на допомогу сім'ям у вирішенні... Подробнее