Bizlit +380995622563

Дорогие Клиенты! По техническим причинам, заказы, принятые после 15:00 29 января, будут отправляться с 3 февраля.

Нет в наличии

Дзеркала бажань. Чарівні казки для маленьких і дорослих добродіів

Код товара: 81708
Дзеркала бажань. Чарівні казки для маленьких і дорослих добродіів книга купить
Код товара: 81708
141 141 грн

11 человек добавили в Вишлист

Скоро в продаже
Дата поступления пока не известна

Переплет

Мягкий

К-во страниц

76 стр

ISBN

978-966-97487-0-6

Формат

200х200 мм

Язык

украинский

Описание книги Дзеркала бажань. Чарівні казки для маленьких і дорослих добродіів

Це не проста книжка казок. Це - чарівні казки для маленьких і дорослих добродіїв. Вони вчать щирості, співчуттю, доброзичливості, мужності, вірі в себе та довірі до близьких людей.
Книжка складається з трьох казок, які поєднані любов"ю до свого народу і рідної землі. Деякі ілюстрації можна розмальовувати самостійно.

Казка "Острів дитячих мрій"
У чудовому куточку нашої планети, у лісах та степах широко розкинулась країна добродіїв. Там щасливо жили чуйні, мудрі і працьовиті люди. Добродії понад усе любили своїх дітей. І робили для них чудові іграшки, які вчили їх створювати свої Мрії та прагнути до них. Але одного разу до країни завітало Лихо. Воно відібрало у діточок іграшки, які допомагали мріяти. Сумно стало в країні. Так все і закінчилося б, якби не три добрі, відважні та чуйні чарівниці, які жили в цій країні…

Казка "Як чарівники Україну рятували"
Жила-була Біда. Ходила вона по всій планеті, живилася вона болем людей та сварками. І одного разу ступила Біда на нашу рідну Землю та й почала розбрат сіяти, звичаї хороші викорінювати. Всіма силами трималися добродії, та все ж таки не витримали натиску Біди. Збурила Біда війну на рідній Землі. І почали добродії захищатися, світлими силами оборонятися. Тож і чарівники осторонь не стояли – Рідній землі як уміли, так і Допомагали, традиції і звичаї на Україну повертали.

"Казка про степовиків-росоланів"
З"явився колись наш Край. Розкішний, квітучий, ну просто рай. Лісами та степами широко роздавався, на півдні моря синього діставався. Люди роси поважали. Пили їх, аби зміцнити свої сили. Росоланами їх і на Заході, і на Сході всі звали. Згодом сталося так, що чужинські загреби вільні землі забирали, та на Сході шахти й заводи швидко будували. До виснажливої праці людей спонукали. Росолани, рідні люди, важко працювали, волі вже не знали. З коренями люди сильні, а без них – то ні. Чарівниці сили склали, та з бідою враз поклали.

Отзывы о Дзеркала бажань. Чарівні казки для маленьких і дорослих добродіів

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Дзеркала бажань. Чарівні казки для маленьких і дорослих добродіів отзывы