Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Досить істерик! Комплексний підхід до гармонійного виховання дитини

Код товару: 90629
Досить істерик! Комплексний підхід до гармонійного виховання дитини книга купить
Код товару: 90629
175 грн
175

9 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

264 стр

ISBN

978-617-7388-66-0

Формат

140х210 мм

Мова

українська

Опис книги Досить істерик! Комплексний підхід до гармонійного виховання дитини

Книжка «Досить істерик! Комплексний підхід до гармонійного виховання дитини» стала бестселером New York Times і здобула чимало схвальних відгуків як від авторитетних видань, так і від самих батьків, які застосували поради авторів на власному досвіді.

ПРО КНИЖКУ

Вам щодня доводиться квапити дітей до школи, сваритися з ними через невиконані домашні завдання чи з істерикою вкладати їх спати. Ви постійно повторюєте їм те саме, намагаючись привчити до дисципліни. Однак у відповідь — плач і крики.

Якщо вам знайомі такі ситуації, не засмучуйтеся. Унікальний метод виховання від Деніела і Тіни допоможе дисциплінувати дитину без наказів, заборон і покарань. Дізнавшись, як функціонує мозок, ви краще зрозумієте своїх синів і доньок та зможете навчити їх давати раду негативним емоціям, зрозуміти свої почуття та контролювати вчинки. Зрештою так ви закладете основу розумового й емоційного здоровя дитини. Завдяки численним порадам авторів досягти дисципліни можна без істерик!

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Для батьків, учителів, терапевтів, вихователів і всіх, хто займається вихованням дітей, прагне краще їх розуміти і забезпечити їм гармонійний розвиток.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Автори книжки пропонують розумний підхід до дисципліни з принципами і стратегіями, що допомагають уникати стресових ситуацій та негативних емоцій у вихованні дітей. Завдяки цьому методу, який ґрунтується на найновіших дослідженнях мозку, дисциплінування стане чудовою нагодою встановити контакт із дітьми і закласти підвалини їхнього щасливого зростання.

Відгуки про Досить істерик! Комплексний підхід до гармонійного виховання дитини

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Досить істерик! Комплексний підхід до гармонійного виховання дитини відгуки

Автори книги Досить істерик! Комплексний підхід до гармонійного виховання дитини

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-djeniel-sigel-90x120.jpg
Доктор медицинских наук, детский психиатр. Преподаватель, обладатель многочисленных профессиональных наград. Директор образовательного центра Mindsight Institute. Автор более десяти популярных книг... Подробнее
https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-tina-brajson-90x120.jpg
Специалист по детской и подростковой психотерапии, директор по работе с родителями «Института майндсайта». В соавторстве с Дэном Сигелом написала бестселлер «Воспитание с умом», переведенный на 18... Подробнее
image/data/avtor/no_avtor.jpg
Нір Еял — викладач, підприємець, автор. Викладав курсиз прикладної психологі споживача в Стенфордській школібізнесу, часто виступає на галузевих конференціях, кон­сультує компані з Fortune 500.... Подробнее