Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Дружилка. Допомагаємо дитині спілкуватись. 5-6 років

Код товара: 80611
Дружилка. Допомагаємо дитині спілкуватись. 5-6 років книга купить

Автор: Анна Гресь

Издательство: Основа
Код товара: 80611
50 грн
50

11 человек добавили в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Анна Гресь

Издательство: Основа

Переплет

Мягкий

К-во страниц

56 стр

ISBN

978-617-00-2133-5

Язык

украинский

Описание книги Дружилка. Допомагаємо дитині спілкуватись. 5-6 років

Вік 5–6 років — час підготовки до школи й початок шкільного навчання. Ми, як батьки, часто чимало уваги приділяємо підготовці до школи, наприклад, формуванню навичок письма, вчимо дитину читати, знайомимо з основами математики. Усе це правильно й добре, але, якщо не підготувати дитину до нового етапу життя психологічно, може так статися, що вона не відчуватиме задоволення, відвідуючи школу. Так може відбуватися, тому що, наприклад, їй важко спілкуватися з однолітками й вона почуває себе в школі самотньо, але не знає, як розв’язати цю проблему.

Пропонуємо вам допомогти дитині стати більш товариською й навчитися знаходити друзів за допомогою зошита «Дружилка. Допомагаємо дитині спілкуватись. 5–6 років».

Зошит містить різноманітні завдання, складені дитячим психологом. Кожне завдання супроводжено поясненнями й рекомендаціями для батьків.

Звичайно, батьки — перші й найвідданіші друзі своїх дітей, але дитині також потрібне повноцінне спілкування з однолітками. Тож не зволікайте, якщо бачите в дитини якісь труднощі в спілкуванні й налагоджуванні взаємин з іншими людьми, запропонуйте разом займатися за зошитом «Дружилка. Допомагаємо дитині спілкуватись. 5–6 років».

Поспішайте придбати зошити та допоможіть своїй дитині стати товариською!

Отзывы о Дружилка. Допомагаємо дитині спілкуватись. 5-6 років

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Дружилка. Допомагаємо дитині спілкуватись. 5-6 років отзывы