Bizlit +380995622563
Нет в наличии

До першого класу без проблем! Усе, що мають знати батьки майбутніх першокласників

Код товара: 4665
До першого класу без проблем! Усе, що мають знати батьки майбутніх першокласників книга купить

Автор: С. Харитонова

Издательство: Основа
Код товара: 4665
100 грн
100

2 человека добавили в Вишлист

Нет в продаже

Автор: С. Харитонова

Издательство: Основа

Переплет

Твердый

К-во страниц

176 стр

ISBN

978-617-00-0553-3

Формат

150х220 мм

Язык

украинский

Описание книги До першого класу без проблем! Усе, що мають знати батьки майбутніх першокласників

Перший клас — новий етап у житті дитини й усієї сім’ї. Не варто перебільшувати значення цього, але звернути увагу на деякі важливі моменти, підготуватися до школи зовсім не зашкодить. Тут важливо не перестаратися, щоб не відбити інтерес і бажання в дитини і не тягнути з початком підготовки до останнього моменту, коли зайва метушня тільки створить атмосферу нервозності вдома.

Отже, якщо вашій дитині наступного навчального року йти до школи, то зараз той самий час придбати книгу «До першого класу без проблем! Усе, що мають знати батьки майбутніх першокласників» і використати час, що залишився до початку шкільних занять, розумно.

Книга розрахована в першу чергу на батьків і родичів майбутнього першокласника. Як вибрати школу, вчителя? Як допомогти дитині в адаптації? Що мають знати й уміти майбутні учні? Ці та інші питання хвилюють багатьох. Звичайно, у книзі ви не знайдете поради: «Ідіть до 45-ї школи, до класу Оксани Володимирівни»,— але отримаєте інформацію, яка дозволить вам самостійно оцінити важливість різних факторів для вашої дитини, вашої сім’ї. Книга допоможе прийняти правильне рішення як у питанні вибору школи, так і у виборі моделі поведінки.

За допомогою ефективної підготовки до школи ви зможете надалі розкрити потенціал дитини, перетворити перший навчальний рік не на важкий для всіх час, а на новий і цікавий період життя.

Отзывы о До першого класу без проблем! Усе, що мають знати батьки майбутніх першокласників

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


До першого класу без проблем! Усе, що мають знати батьки майбутніх першокласників отзывы