Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Дев'ять місяців до щастя

Код товару: 5477
Дев'ять місяців до щастя книга купить
Код товару: 5477
83 грн
83

21 людина додала у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

М'яка

ISBN

978-617-397-123-8

Формат

145х200 мм

Мова

українська

Опис книги Дев'ять місяців до щастя

Сучасна книга для українських жінок допоможе пройти весь шлях вагітності від планування до появи на світ малюка. Весь матеріал грунтується на власному досвіді та адаптований під потреби майбутньої матері: відчуття та переживання, нові відкриття кожного місяця, поради щодо харчування та боротьби із токсикозом, рекомендації по догляду за тілом, міні-кулінарна книга, вставка із етапами розвитку малюка, витяг із наказу МОЗ, щодо спостереження вагітної (для порівняння), список речей у пологовий. І це ще не все: більше не потрібно нотувати сказане лікарем на клаптиках паперу, котрі постійно губляться! “Ізюминкою” є те,що кожна книга є індивідульною — останні сторінки займає щоденник, котрий послугою місцем для особистих роздумів, нагадувань, та нотаток.

Детальний опис настрою та поведінки автора, допоможе перетворити час очікування малюка на захоплюючий, легкий та позитивний період. Відгуки тепершніх матусь, котрі теж читач знайде у книзі легко посприяють цьому.

Через дезінформованість вагітній жінці дуже важко не відчувати страх, адже вагітність це процей, котрий дуже бажаний, проте не піддається контролю. Ви будете засипані купою порад, попереджень,настанов, котрі часто є зайвими. Дана книга, допоможе пронести “лейбл” вагітною з гордістю та радістю, а головне звільнитись від упереджень та в достатній мірі насолодитись найважливішою місією кожної жінки — дати початок новому життю!

Відгуки про Дев'ять місяців до щастя

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Дев'ять місяців до щастя відгуки