Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Детективна агенція «САМ» в Ужгороді

Детективна агенція «САМ» в Ужгороді

250 грн
250
0 людей додали у Вишлист
Очікується
Дата надходження поки не відома
Обкладинка Тверда
К-ть сторінок 176 стр
ISBN 978-617-8229-21-4
Формат 140х200 мм
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Створивши справжню детективну агенцію, учні 3-Б класу однієї з криворізьких шкіл успішно розслідували численні загадки. Через широкомасштабне вторгнення російських окупантів Соня, Андрій і Марійка змушені переселитися до Ужгорода. Навіть в евакуації в них чимало роботи, адже нові загадки виникають щодня.

Звідки в ресторані тони безкоштовної їжі? Хто поцупив коштовну каблучку? Як відшукати власника загублених у бомбосховищі окулярів? І куди під час екскурсії зник Денис із Маріуполя? Повість складається з чотирьох таємничих історій, у кожній із яких юні детективи агенції «САМ» мають розібратися.

Чому варто прочитати:

  • Війна РФ проти України змінила багато доль, чимало українців були змушені полишати рідні домівки й тікати від активних бойових дій у безпечніші місця.
  • Евакуаційний потяг, повітряні сирени, тривога за рідними, що залишилися в рідному місті або воюють в ЗСУ — про все це написано правдиво, але м’яко, ба навіть із гумором.
  • Хоча книжка занурює читача у важкі воєнні будні, але разом із тим допомагає пережити важкі події і усвідомити, що українці — сильна нація. І що наша перемога невідворотна!
Показати повністю
Відгуки про Детективна агенція «САМ» в Ужгороді
0 / 5
Залишити відгук
Ольга Куждіна

Ольга Куждіна - дитяча письменниця, волонтерка, мама чотирьох дітей. Рідне місто – Кривий Ріг. У дитинстві ніколи не мріяла писати книги, адже думала, що всі письменники вже давно вимерли, як динозаври. 

Якось Ольга читала своєму синочку Віталіку книжку про Вінні-Пуха. Разом із ними історії «слухав» і плюшевий ведмедик на ім’я Борка ‒ улюблена іграшка сина. І тут Віталік каже: «Мамо, мені дуже подобаються казки про Вінні-Пуха. А чи є казки про мого ведмедика Борку?» Що ж, заради сина довелося сісти за клавіатуру.

У 2023 році у видавництві «АССА» вийшла перша дебютна книга авторки в Україні ‒ «Детективна агенція “САМ” в Ужгороді». Наразі готуються до друку нові пригоди героїв серії. Переможниця (у співавторстві з сином Віталіком) літературного конкурсу від «КМ Букс 2019» за рукопис «Лампусики, або Яскраві пригоди Русика і Люксика», володарка диплому 3-го ступеня конкурсу «Дитяча КороНація 2021» за рукопис «Супергерої з 1-Б».

Інші книжки цього автора

Детективна агенція «САМ» на Інгульці

Ольга Куждіна

250 грн

На складі

Люблю тебе більше за все на світі!

Ольга Куждіна

350 грн

Очікується

Ви дивились

Фотографії