Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Чому діти брешуть (м'яка)

Код товара: 100465
Чому діти брешуть (м'яка) книга купить

Автор: Пол Экман

Издательство: КМ-Букс
Код товара: 100465
63 63 грн

5 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Пол Экман

Издательство: КМ-Букс

Переплет

Мягкий

К-во страниц

264 стр

ISBN

978-617-7535-94-1

Формат

105х165 мм

Язык

украинский

Описание книги Чому діти брешуть (м'яка)

Пол Екман пояснює, чому деякі діти брешуть більше, ніж інші. Ви дізнаєтеся про зв’язок між брехливістю дітей і їх пристосованістю до подальшого життя, а також про те, що обман є частиною більш загального малюнку поведінки дитини, який найчастіше і найбільш вміло демонструють деякі діти.

Найважливішими аспектами цієї проблеми є роль батьків, друзів, оточення в школі, а також конкретної спокуси і ймовірності викриття і покарання. Обманюватиме дитина чи ні залежить не тільки від цих факторів, а й від ситуації. В книзі автор висвітлює важливе питання стосовно того, які фактори є найвпливовішими щодо виникнення та подальшого вдосконалення брехні: інтелект, особистість, непристосованість, виховання, вплив друзів, специфіка ситуації, вік тощо.

Пол Екман вкаже батькам на правильний спосіб спілкування зі своїми дітьми, допоможе впоратися з дитячою брехнею і навчить, як запобігти її розвитку.

Отзывы о Чому діти брешуть (м'яка)

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Чому діти брешуть (м'яка) отзывы

Авторы книги Чому діти брешуть (м'яка)

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-pol-jekman-90x120.jpg
Пол Экман — выдающийся американский психолог, профессор Калифорнийского университета, крупнейший специалист в области психологии эмоций, межличностного общения, психологии и распознавания лжи.... Подробнее