Bizlit +380995622563
Немає в наявності

KUMON. Быстро и правильно! Деление

Код товару: 95244

Автор: KUMON

Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Код товару: 95244
180 грн
180

10 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: KUMON

Видавництво: Манн, Иванов и Фербер

К-ть сторінок

64 стр

ISBN

978-5-00100-536-0

Формат

220х290 мм

Мова

російська

Опис книги KUMON. Быстро и правильно! Деление

Про книгу

Цей збірник завдань є рівнем 2 в методиці індивідуального навчання KUMON в розділі «Математика для школярів». У зошиті дитині предстоїть вирішувати математичні приклади на ділення, відпрацьовуючи правильність і швидкість виконання завдань. Заняття по зошити слід починати тільки після того, як дитина освоїв правила розподілу по зошити «Математика. Розподіл. Рівень 3 ».

Паралельно із заняттями по зошити «Швидко і правильно! Розподіл »важливо:

Після завершення роботи по зошити для закріплення навички перейдіть до:

Як займатися по зошити

Займайтеся по робочим зошитів п'ять днів на тиждень. На виконання кожного завдання відводиться близько двадцяти хвилин. Дитина не повинен втомлюватися від занять, тоді він буде вчиться регулярніше і з великим інтересом!

Серія робочих зошитів «Kumon. Швидко і правильно! » допоможе вашій дитині навчитися виконувати обчислення швидко і без помилок. У кожній робочого зошита є три розділи: «Розминка», «Тренування» і «Спринт».

Розминка. Вправи в цьому розділі допоможуть створити міцну основу для нарощування швидкості обчислень без збільшення кількості помилок. Ваш

дитина повторить основні математичні дії, закріпить навички і навчиться засікати час.

Тренування. Вправи в цьому розділі більш складні, ніж в попередньому. Ваша дитина буде розвивати математичні навички і поступово набувати впевненості в своїх силах

Спринт. Вправи в цьому розділі навчать дитину ставити перед собою складні завдання і встановлювати власні рекорди швидкості обчислень і кількості правильно вирішених прикладів.

Поради батькам

Цей зошит призначена для самостійної роботи дитини. Перевіряючи свої відповіді і виправляючи помилки, він не тільки буде розвивати основні математичні навички, але також навчиться займатися самостійно.

Формування будь-якого математичного навику вимагає численних тренувань. Якщо вашій дитині важко впоратися з якимось розділом або йому потрібно більше часу, ніж відведено, рекомендуємо займатися з ним додатково - повторювати пройдене і практикуватися. Для детального вивчення тієї чи іншої теми можна звернутися до зошитів серії «Kumon. Математика ».

Для кого ця зошит

Зошит призначений для занять з дітьми від 6 років. Її можуть використовувати як педагоги в дитячих садах, клубах і центрах розвитку, так і батьки для роботи вдома.

Що таке KUMON?

KUMON - методика індивідуального навчання, по якій займається 4 млн дітей в 49 країнах.
Кожний зошит стає сходинкою розвитку того чи іншого навику і розрахована на кілька тижнів.
Дитина самостійно справляється з ігровими завданнями, які поступово ускладнюються, що допомагає повірити в себе.
Діти, чий потенціал розвивається з KUMON, випереджають однолітків у швидкості освоєння навичок, стають уважними, дисциплінованими і посидющими.

Відгуки про KUMON. Быстро и правильно! Деление

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


KUMON. Быстро и правильно! Деление відгуки

Автори книги KUMON. Быстро и правильно! Деление

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/avtor-toru-kumon-90x120.jpg
Такеши Тору Кумон (Toru Kumon, 1914 – 1995) – японский математик и просветитель, родился в Японии, закончил университет Осаки, после получения диплома долгое время был репетитором, готовил... Подробнее