Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Бон чи тон, або гарні манери для дітей

Код товара: 90297
Бон чи тон, або гарні манери для дітей книга купить

Автор: Гжегож Касдепке

Издательство: Урбіно
Код товара: 90297
182 грн
182

18 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Гжегож Касдепке

Издательство: Урбіно

Переплет

Твердый

К-во страниц

157 стр

ISBN

978-966-2647-36-5

Язык

украинский

Описание книги Бон чи тон, або гарні манери для дітей

Цікаво, а чи знаєте Ви, що таке бонтон? Це французьке слово, яке означає "гарні манери". А їх, поза всяким сумнівом, краще мати кожному, хто вважає себе вихованою та культурною людиною. Є гарні манери, про які ми знаємо вже змалечку. Наприклад, про те, що не можна балакати, коли їси. Або перебивати співрозмовника. Або колупатися в носі чи обгризати нігті. Це всім відомо.

Але є манери, про існування яких можна дізнатися з порадника гарних манер або... із цієї книжки. Прочитавши її, ви точно за жодних обставин не осоромитеся. Навпаки, відчинивши двері перед сусідкою, поступившись місцем у транспорті жінці або простягнувши руку мамі чи бабусі, яка виходить із трамваю, ви точно всіх приємно вразите.  А якщо вивчите, про що "говорять" столові прибори  – тоді Вас точно можна буде брати навіть на прийом до президента.

Читайте цю книжку - і переконаєтеся: мати гарні манери анітрохи не складно. Особливо, коли вивчаєш їх із таким знавцем, як Ґжеґож Касдепке. Отож  приємного, веселого та корисного Вам читання!

Отзывы о Бон чи тон, або гарні манери для дітей

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Бон чи тон, або гарні манери для дітей отзывы