Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Большая книга для мам

Код товару: 101053

Видавництво: АСТ
Код товару: 101053
515 грн
515

7 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Видавництво: АСТ

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

256 стр

ISBN

978-5-17-108444-8

Формат

205х260 мм

Вага

830 г

Мова

російська

Опис книги Большая книга для мам

Плануємо вагітність. Які аналізи потрібно здавати майбутньому татові? Пропало молоко. Що робити? Дитина погано набирає вагу. Як бути? Син ображає дітей на майданчику. Що робити? Дорогі матусі, спокій! Більше не треба годинами прочісувати пошуковик в пошуку адекватних відповідей. Все, що може знадобиться в найвідповідальніший для жінки період життя, знайдеться в "Великій книзі для мам". Тут зібрано та систематизовано досвід понад мільйон учасниць співтовариства "Для мам" "ВКонтакте" у зв'язку з вагітністю, пологами і перших років материнства.
Як купити все необхідне і при цьому не нахапати зайвого для дитячого приданого? Як урізноманітнити меню малюка, коли він підросте? Як подолати вікові кризи? В які ігри грати, як лікувати? Як встигати доглядати за собою? Відповідають досвідчені мами, лікарі, педагоги і психологи!

Щаслива мама - спокійна мама! А зберігати спокій в період підготовки до пологів і перших років життя дитини ох, як непросто, коли треба стільки всього вивчити і передбачити! Дорогі мами, дійте поетапно і все у вас вийде! Передбачити всі нюанси в періоди планування вагітності, підготовки до пологів, перших місяців і років життя дитини допоможе "Велика книга для мам". Ця книга об'єднала особистий досвід понад мільйон жінок: мам, лікарів і педагогів. Прості і геніальні хитрості, зручні таблиці, рецепти і поради допоможуть вам пройти свій шлях крок за кроком і отримати від нього максимум задоволення!

Відгуки про Большая книга для мам

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Большая книга для мам відгуки