Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Біблійні історії для дітей

Код товара: 81090
Біблійні історії для дітей книга купить

Автор: Георгій Коваленко

Издательство: Наш Формат
Код товара: 81090
160 160 грн

11 человек добавили в Вишлист

Ожидается
Наличие не ранее, чем через 30 дней

Автор: Георгій Коваленко

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

К-во страниц

76 стр

ISBN

978-966-97610-1-9

Формат

225х275 мм

Язык

украинский

Описание книги Біблійні історії для дітей

Книжка протоієрея Георгія Коваленка, відомого філософа та блогера, — неймовірно красива збірка ілюстрованих дитячих оповідань. Передусім вона орієнтована на молодше покоління. Книжка містить 33 історії зі Старого та Нового Заповітів — від створення світу до Воскресіння Христового. Вона висвітлює не всі тези класичної Біблії, а лише ті, які є найзрозумілішими для дітей. Автор уникав тих біблійних сюжетів, які є складними та неоднозначними для сприйняття дітьми.

«Ця книжка важлива тому, що питання, які порушено в цих історіях, насамперед стосуються життєвих цінностей», — уважає директорка видавництва #книголав Світлана Павелецька. — І, якщо ми хочемо створити нову країну і зробити все, щоб наші діти жили інакше, то перш за все, ми маємо закласти в них ціннісну основу. Незважаючи на ваше ставлення до релігії, ця книга саме про те, що ми маємо цінувати один в одному, і які цінності повинні допомогати нам розвиватись».

Отзывы о Біблійні історії для дітей

Біблійні історії для дітей отзывы

Авторы книги Біблійні історії для дітей

image/data/avtor/no_avtor.jpg

Протоієрей Георгій Коваленко — ректор у Відкритому Православному Університеті Святої Софії-Премудрості, православний священик, громадський діяч, філософ, богослов, блогер, батько п’ятьох дітей і... Подробнее