Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Біблійні історії для дітей

Код товара: 81090
Біблійні історії для дітей книга купить

Автор: Георгій Коваленко

Издательство: Наш Формат
Код товара: 81090
190 190 грн

12 человек добавили в Вишлист

Ожидается
Наличие не ранее, чем через 30 дней

Автор: Георгій Коваленко

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

К-во страниц

76 стр

ISBN

978-617-7820-20-7

Формат

225х275 мм

Язык

украинский

Описание книги Біблійні історії для дітей

Оновлене та доповнене видання«Біблійні історії для дітей» - це 33 історії зі Святого Письма від Створення світу до Воскресіння Христового з яскравими ілюстраціями та адаптованими сюжетами для дітей від отця Георгія Коваленка, ректора Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості.

«Біблійні сюжети і образи – це не тільки про далеке минуле і не тільки про біблійних героїв, – вважає автор книжки. – Ці історії архетипні, а це означає, що в них можна знайти багато цікавого і корисного для нашого життя. Тому їх варто читати в родинному колі, бо вони не тільки для дітей. Хоча, сподіваюся, дорослі не обмежаться читанням тільки "дитячої" версії Біблії».

Розповідаючи біблійні історії, відомий філософ та блогер не дотримувався якогось із перекладів Святого Письма, але використовував усі доступні йому варіанти, іноді поєднуючи їх між собою, а іноді вдаючись до переказу замість цитування, щоб передати премудрість про світ і людину мовою, зрозумілою і дітям, і дорослим.

Отзывы о Біблійні історії для дітей

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Біблійні історії для дітей отзывы

Авторы книги Біблійні історії для дітей

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Протоієрей Георгій Коваленко — ректор у Відкритому Православному Університеті Святої Софії-Премудрості, православний священик, громадський діяч, філософ, богослов, блогер, батько п’ятьох дітей і... Подробнее