Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!
Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!
Код товару: 139438 |
Фотографії
Видавництво: Пегас
Обкладинка
Тверда
ISBN
4820219940036
Мова
українська
Ходіть, діти, в Африку гуляти! Тепер — можна! Тепер Африка з її найвідомішими мешканцями... зовсім поруч. Та що там — поруч! Вона тепер просто у вас удома. Балакуча книжка-планшет заповнює його звуками дикої африканської природи. І звуками зовсім не іграшковими, не подумайте: ричання лева; грізне рикання тигра; зловісне рокотання крокодила; «бойовий» поклик носорога; суремний голос африканського слона.
Усе це створює навколо вас атмосферу живої савани. Небезпечно? Авжеж, небезпечно! Одначе, всюдисущий, завзятий папуга вчасно попередить своїм дзвінким свистом про пантеру, що причаїлася в заростях. І жирафа — вона тут, у книзі-планшеті «Кумедні тварини», така ж добра, як і в зоопарку — з висоти свого зросту взагалі бачить усе, як на долоні. А як вона попереджає про небезпеку, знаєте? Тепер знатимете! І зебру по голосу зразу тепер визначите. Зебра — це ж смугастий африканський кінь. Але «говорить» вона зовсім не так, як наша «домашня» конячка.
А як? Звуковий планшет точно відтворює природний голос зебри. Зате на ній, як і на справжньому коні, можна вчасно втекти від хижаків. А ще на допомогу прийде черепаха. Велика океанська черепаха прокричить таким голосом, що крокодил і пантера навряд чи захочуть з нею зв’язуватися. Бачите, скільки різних ігрових сюжетів можна придумати з книжкою із звуковим планшетом «Кумедні тварини»! До речі, а чому це раптом лев, слон, тигр і крокодил — кумедні тварини? Нічого собі, кумедні! Та ще з такими природними голосами. А відповідь ховається у 2, 3, 4 і 5 кнопках на звуковому планшеті в комплекті з яскравою картонною подарунковою книжкою. Там, у цих кнопках, «заховані» веселі віршики й пісеньки, цікаві загадки, аж 45 ігор та завдань за участю всіх наших «грізних» мешканців спекотної савани. Щойно самі візьмете до рук планшет і книжку, одразу зрозумієте, чому слово «грізних» узято в лапки.