Льюїс Керрол (справжнє ім'я Чарльз Латвідж (Лютвідж) Доджсон; 1832 — 1898) — англійський письменник, математик, філософ, логік, англіканський клірик (священник, теолог) і фотограф. Найвідоміші літературні твори Керролла: «Пригоди Аліси у Дивокраї» (Alice's Adventures in Wonderland) і продовження «Аліса в задзеркаллі» (Through the Looking-Glass), а також поеми «Полювання на Снарка» (The Hunting of the Snark) і «Бурмоковт» (Jabberwocky: Jabber — балаканина, wacky — ідіотський, божевільний).
Легкість у грі слів, логіці й фантазії задовольняють широку читацьку аудиторію, починаючи від дітей, закінчуючи літературною елітою.
Разом з тим, його твори глибоко пов'язалися з сучасною культурою: вони прямо вплинули на творчість багатьох митців — утворилися спільноти, присвячені отриманню естетичного задоволення, сприянню поширення творів і дослідженню життя автора в багатьох країнах світу, зокрема в Північній Америці, Японії, Великій Британії та Новій Зеландії. У біографії Керрола є багато запитань, унаслідок чого виник термін «Міф Керрола».
Аліса в Задзеркаллі
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Книга «Аліса в Задзеркаллі» — це уславлена часом казка від англійського письменника Льюїса Керролла з малюнками від української художниці Євгенії Чистотіної.
Звичайнісінька кімната іноді приховує напрочуд дивовижні речі. Десь у шухляді лежить старий записник далекого родича, під кріслом завалявся «побитий» іржею годинник, а всередині непримітних коробок знаходиться стосик листів, які колись дарували отримувачам усмішку.
Зала, в якій відпочивала Аліса, також мала унікальну річ — дзеркало, яке виявилося порталом у далекий, небачений вимір, де живуть шахові фігури…
Рейтинги 4,4 на Amazon і 4,01 на Goodreads із понад 139,8 тис. оцінок.
Історія Льюїса Керролла неодноразово була адаптована для театру й кіно.
Найпопулярнішим проєктом за мотивами алогічної прози є фільм Alice Through the Looking Glass від режисера Тіма Бертона, прем'єра кінострічки відбулась 2016 року.
Наприкінці книжки для дітей можна знайти розділ «Примітки», де представлені унікальні факти про написання твору й проаналізовано деякі епізоди повісті.