Маргарита Січкар (Ващук) народилася 24 квітня 1968 року в Росії (у місті Владивосток). У студентські роки переїхала до України і вже довгий час мешкає у Києві. Її знають як успішного ресторатора та соціального підприємця. Заснувала "Школу щасливого життя Маргарити Січкар", коворкінг-простір "Щастя-HUB", а також Благодійний фонд анімалотерапії.
З 1992 року почала працювати. Спочатку близько 2 років практикувалася у компанії "Альянс", а потім познайомилася з власником ресторану "Пантагрюель" та отримала посаду директора закладу. Незабаром Маргарита Січкар стала повноцінним партнером (співвласником) ресторану. Будучи заміжня за Ващуком, Січкар у 2003 році відкрила ще один ресторан під назвою "Тампопо" - прямо в центрі Києва. 2005 року Маргарита у співпраці з відомим ресторатором Віолою Кім відкрила черговий заклад - "Pleasure Cafe". А ще за 3 роки з'явився ресторан "Комунальна Квартира".
Маргарита Січкар займалася не тільки ресторанним бізнесом, а й видавничою та письменницькою діяльністю. У 2004 році вона заснувала Видавничий Дім "ТриВе", а також якийсь час видавала журнали "Наше Дозвілля" та "Olive". Як активна жінка, Маргарита не тільки писала книги, а й знімалася на телебаченні. Її показали на Першому Національному каналі в реаліті-шоу "Історія одного ресторану: Комунальна Квартира", а 2010-го взяли як провідну телепередачу "Кухня на шпильках". Через кілька років Січкар брала участь як експерт у реаліті-шоу "Сім'я" на каналі "1+1", а 2015-го (вже після другого розлучення) стала експертом у ТВ-шоу "Як вийти заміж".
8 навыков счастливого ребенка
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
«8 навыков счастливого ребенка» – книжка для батьків, що прагнуть бачити своїх дітей щасливими та успішними. Тобто книжка для кожної родини. Тут ви знайдете перелік та методи здобуття гнучких навичок (soft skills), які потрібно розвивати в дітях та, звичайно ж, у собі. Адже особистий приклад – найдієвіший спосіб виховання. І якщо батьки працюють над собою, то і діти не лишаться в стороні.