Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Камасутра для оратора. 10 розділів про те, як перетворити публічний виступ на втіху

Код товара: 90021 1

Автор: Радислав Гандапас

Издательство: МонолитBizz
Код товара: 90021
7865
190 190 грн
На складе

Автор: Радислав Гандапас

Издательство: МонолитBizz

Переплет

Твердый

К-во страниц

272 стр

ISBN

978-966-2236-04-0

Формат

145х210 мм

Язык

украинский

5 1

Від самої лише думки про те, що доведеться стояти на трибуні з мікрофоном та виголошувати важливу доповідь, коли до тебе прикуті десятки, а то й сотні очей, раз обсипає снігом, другий — жаром? І це відчуття не зникає навіть після того, як ви пережили вже не одну презентацію, конференцію, лекцію тощо? Це цілком нормально. Але, виявляється, так само цілком природно й відчувати задоволення, виступаючи перед аудиторією. А головне, що від жаху до насолоди лише один крок, і цей крок — книжка відомого бізнес-тренера й чудового оратора Радислава Гандапаса.

Прочитавши її, ви побачите, що добрими промовцями не народжуються. Мистецтву «взаємного кохання з публікою» можна навчитися. Потрібно лише знати певні прийоми й опанувати технології, які вже давно розроблені й випробувані мільйонами ораторів ще з часів античності до сьогодення. Книжками з ораторської майстерності можна, здається, викласти шлях від Землі до Місяця, але не всі вони однаково корисні й ефективні. Перевага цього видання в тому, що тут зібрані найдієвіші методи та поради «практикуючого» оратора з багатим досвідом. І їх буде справді досить, щоб досконало оволодіти словом, навчитися цікаво, красномовно та переконливо доносити до підлеглих, керівників, партнерів, клієнтів потрібну думку. Чи варто говорити, що це вміння відкриває багато дверей, ба більше — є чи не визначальним у всіх сферах суспільного життя?

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-radislav-gandapas-90x120.jpg

Радислав Гандапас  (род. 17 июня 1967 г, Куйбышев). С 5 лет жил в Одессе.

В 1991 году окончил филологический университет Одесского государственного университета. В этом же году стал учителем русского языка в старших классах средней школы № 28.

С 1994 по 2000 — заместитель директора Одесского Дома ученых. Там же организовал учебный центр, проводивший подготовку специалистов по основным специальностям бизнеса. Учебный центр, в частности, занимался проведением бизнес-тренингов и семинаров.

В 2000 открыл собственную компанию, которая просуществовала в течение года.

В 2001 переехал в Москву, где начал карьеру бизнес-тренера. В 2004 основал с партнерами собственную компанию «Академия ораторского мастерства» и занял позицию ее президента (ныне — Ораторика). В том же году под его председательством появился Клуб ораторов (ныне — OratoricClub).

С 2008 года – проводит серию мастер-классов «Профессия – Бизнес-тренер».

С 2009 года — ведущий ток-шоу «Горожане» на телеканале «Столица». Также принимает участие в телепрограммах на каналах РБК-ТВ, РТР, ТНТ, REN TV, 1 канал, НТВ и др.

Среди клиентов — первые лица крупнейших компаний, лидеры политических партий, министры. Подготовил десятки уникальных корпоративных конференций и Road-Show.

Профессиональный спикер, Радислав сам часто выступает на конференциях, круглых столах, в телепередачах. Дает интервью газетам и журналам.