Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Сила волі. Шлях до влади над собою

Код товара: 97591

Автор: Келли Макгонигал

Издательство: Наш Формат
Код товара: 97591
932
175 175 грн
Ожидается

Автор: Келли Макгонигал

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

К-во страниц

264 стр

ISBN

978-617-7513-32-1

Формат

140х210 мм

Язык

украинский

Про книжку

Мова, література, математика, фізика, хімія. А що було б, якби у школах та університетах нас вчили розвивати силу волі? Наскільки успішнішими ми могли б стати? Келлі Макґоніґал допомогла тисячам людей змінитися: кинути пити чи курити, пробігти марафон, зайнятися спортом, створити власний бізнес, налагодити стосунки в сім’ї тощо. Свою методику вона узагальнила в цій книжці.

Авторка з наукового боку показує, як влаштовано наше мислення, чому ми уникаємо змін і сповна не використовуємо власний потенціал. Але, окрім теорії, Макґоніґал подає безліч фактів і цікавих прикладів. Та найбільша перевага книжки — це вправи. Виявляється, завдяки ним мозок можна натренувати, як м’язи.

Для кого книжка

Для тих, хто любить ставити цілі, але через брак сили волі так і не досягає їх.

Чому ця книжка

Основою книжки став курс «Наука сили волі», який Келлі Макґоніґал викладає в Стенфордському університеті. Професорка вдало поєднала цікаві факти про те, як функціонує наш мозок, із вправами, які тренують силу волі. Ви довідаєтеся, чому в стресовій ситуації тягнетеся за цукеркою та «провалюєте» більшість планів на рік.

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-kelli-makgonigal-90x120.jpg

Келли Макгонигал — доктор философии, психолог и профессор Стэнфордского университета, ведущий эксперт в области изучения взаимосвязи между психическим и физическим состояниями человека. Ее учебные курсы по психологии для студентов удостоены множества наград, включая высшую награду Стэнфордского университета для преподавателей, премию Уолтера Гора. Популярные открытые курсы Макгонигал, в том числе «Наука силы воли» и «Наука сострадания», рассказывают о том, как, используя достижения психологии, сделать человека более счастливым и успешным.