Bizlit +380995622563
Нет в наличии

RECвізити. Антологія письменницьких голосів (комплект з 2 книг)

Код товара: 3073
RECвізити. Антологія письменницьких голосів (комплект з 2 книг) книга купить
Код товара: 3073
Цена формируется
0

2 человека добавили в Вишлист

Скоро в продаже
Дата поступления пока не известна

Переплет

Твердый

Язык

украинский

Описание книги RECвізити. Антологія письменницьких голосів (комплект з 2 книг)

Проект журналістки Тетяни Терен «RECвізити. Антологія письменницьких голосів» покликаний зберегти думки, переконання, позиції, оцінки, творчі і життєві правила найзнаковіших сучасних українських авторів.

20 героїв цього двокнижжя розповідають про місця свого народження, батьків і сім’ю, згадують учителів і колег, діляться письменницькими секретами, розмірковують про любов, віру і сенс життя. Зустрівшись на сторінках цієї антології, письменники несподівано починають говорити не лише з невидимим уважним інтерв’юером, але й одне з одним. Перед нами унікальний проект про покоління і про ті часто невидимі зв’язки, завдяки яким уможливлюється неперервність літературного процесу. Це видання подарує чимало відкриттів поціновувачам творчості представлених тут авторів, а разом з тим стане незамінним дороговказом для тих, хто тільки відкриває для себе світ сучасної української літератури.

Герої першої книги: Юрій Андрухович, Віра Вовк, Леся Воронина, Василь Голобородько, Лариса Денисенко, Анатолій Дімаров, Іван Дзюба, Іван Драч, Сергій Жадан, Оксана Забужко.

Герої другої книги: Юрій Іздрик, Ігор Калинець, Маріанна Кіяновська, Іван Малкович, Юрій Мушкетик, Дмитро Павличко, Галина Пагутяк, Тарас Прохасько, Ірен Роздобудько, Юрій Щербак.

Отзывы о RECвізити. Антологія письменницьких голосів (комплект з 2 книг)

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


RECвізити. Антологія письменницьких голосів (комплект з 2 книг) отзывы

Авторы книги RECвізити. Антологія письменницьких голосів (комплект з 2 книг)

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/tetjana-teren-90x120.jpg
Українська журналістка, кураторка книжкових проектів та літературних програм. Закінчила відділення журналістики Харківського національного університету ім. В. Каразіна. Працювала в літературному... Подробнее