Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Універсальна журналістика

Код товару: 5438
Універсальна журналістика книга купить

Автор: Виталий Голубев

Видавництво: ОГО
Код товару: 5438
80 грн
80

11 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Виталий Голубев

Видавництво: ОГО

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

155 стр

Мова

українська

Опис книги Універсальна журналістика

«Книга для тих, хто робить перші кроки в журналістиці й допомагає робити їх іншим», - так окреслена цільова аудиторія на початку посібника, а саме – студенти факультетів журналістики (або потенційні студенти), молоді журналісти та педагоги, які працюють із майбутніми журналістами у загальноосвітній та вищій школі.

На 152 сторінках «Універсальної журналістики» містяться детальні покрокові інструкції з техніки інтерв'ю, списки джерел інформації в офлайні та онлайні, поради із самопрезентації журналіста в соціальних мережах та тайм-менеджменту в журналістиці, «лайфхаки» на щодень для журналіста мультимедійної редакції з професійної та особистої ефективності. Книжка розкриває базові поняття з основ журналістики й містить поради з організації навчання на факультеті журналістики та побудови журналістської кар'єри.

Автор посібника - Віталій Голубєв, головний редактор Видавничого дому «ОГО», викладач кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія», керівник Школи універсального журналіста. Книжка є результатом узагальнення майже 20-річного досвіду роботи автора в журналістиці й 10-річних напрацювань у «Школі універсального журналіста», яку проводить Віталій Голубєв у різних містах для молоді, яку цікавить журналістика.

Відгуки про Універсальна журналістика

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Універсальна журналістика відгуки