Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Сила подсознания, или Как изменить жизнь за 4 недели (НОВОЕ ОФОРМЛЕНИЕ)

Код товару: 91562

Автор: Джо Диспенза

Видавництво: Эксмо
Код товару: 91562
254 254 грн

50 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Джо Диспенза

Видавництво: Эксмо

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

480 стр

ISBN

978-5-699-94956-4

Формат

138x187 мм

Мова

російська

Опис книги Сила подсознания, или Как изменить жизнь за 4 недели (НОВОЕ ОФОРМЛЕНИЕ)

Книга Сила підсвідомості, або Як змінити життя за 4 тижні - це інструкція з самодопомоги, написана професором нейрохіміі і біології, доктором-нейрофізіологом Джо Діспензою. Автор пропонує застосувати до життя підхід вченого і почати самому формувати події в майбутньому шляхом перебудови мислення.

Програма, викладена в книзі, розрахована на 4 тижні, за які читач повинен навчитися працювати зі своєю підсвідомістю, управляти своїм фізичним тілом через думки. Книга Сила підсвідомості складається з 3 частин. «Людина з точки зору науки» - тут розповідається про існуючі філософські і наукові системи, дослідження, присвячені сутності людини.

Можливості і межі особистості пояснюються за допомогою квантової моделі. Автор чітко пояснює, як конкретна емоція впливає на формування думки, дії і долі. «Мозок і медитація» - частина про набуття енергетичної свободи, в якій людина повинна досліджувати свою емоційну енергію. Тут же розглядається науковий аспект медитації на реальних прикладах (на основі аналізу даних електромагнітного фону мозку). «Крок назустріч нової долі» - частина з практичними рекомендаціями щодо застосування отриманих теоретичних знань.

У книзі Сила підсвідомості Джо Діспенза стверджує, що кожна людина, в руках якої виявляється ця інформація, повинен зрозуміти - він має силу творця, може сам формувати своє майбутнє і виходити за рамки звичного. Автор говорить не тільки про досягнення цілей і одержання бажаного, але і про боротьбу зі шкідливими звичками і зцілення від хвороб. У книзі немає нічого про надприродне, тільки науково доведені дані про вплив емоцій на людину і її оточення.

Обов'язково читати все частині, не перескакуючи відразу до практичної, інакше залишиться багато прогалин в розумінні. Видання в твердій палітурці, формат - кишеньковий (13,8 на 18,7 см). На 480 сторінках викладено новий підхід до думок, тому купити книгу Сила підсвідомості - це зробити крок до створення нової реальності.

Відгуки про Сила подсознания, или Как изменить жизнь за 4 недели (НОВОЕ ОФОРМЛЕНИЕ)

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Сила подсознания, или Как изменить жизнь за 4 недели (НОВОЕ ОФОРМЛЕНИЕ) відгуки

Автори книги Сила подсознания, или Как изменить жизнь за 4 недели (НОВОЕ ОФОРМЛЕНИЕ)

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-joe-dispenza-90x120.png
Джо Диспезна (1961) — доктор хіропрактики, автор унікальної програми транформації життя, до створення якої його спонукав особистий нещасний випадок. Опісля того, як Джо Диспенза збила автівка,... Подробнее