Bizlit +380995622563
Є в наявності

Я чую вас наскрізь. Як порозумітися будь з ким

Код товару: 102818
1

Автор: Марк Гоулстон

Видавництво: МонолитBizz
Код товару: 102818
290 грн
290
wholesale-discount
Хочете оптом зі знижкою?

15 людин додали у Вишлист

| 1
На складі

Автор: Марк Гоулстон

Видавництво: МонолитBizz

Обкладинка

Тверда

ISBN

978-617-577-161-7

Формат

164х235 мм

Мова

українська

5 5 1

Опис книги Я чую вас наскрізь. Як порозумітися будь з ким

Світ прекрасний, тільки люди його псують: окрім злочинців і політиків ще й вічно незадоволені клієнти, колеги-інтригани, прискіпливі начальники, безвідповідальні підлеглі, надокучливі родичі, нестерпні партнери, бунтівні діти, ненадійні друзі та просто хами в метро… Як тут зарадити? Є два варіанти: стати відлюдником або прочитати цю книжку.

В ній досвідчений психіатр, бізнес-консультант і коуч, який свого часу навчав перемовників ФБР, пояснює, чому люди іноді поводяться жахливо та як змусити їх дослухатися до вас, змінити гнів чи неприхильність на ласку, а відчайдушний спротив — на згоду. На реальних прикладах ви побачите, як ефективно діють запропоновані доктором Ґоулстоном методи спілкування, а завдяки спеціальним вправам зможете швидко застосувати їх і зберегти нерви.

Достукатися до «непробивної» людини, переконати будь-кого у будь-чому, погасити палку суперечку, справити блискуче враження, врятувати кар’єру, компанію, шлюб чи навіть чиєсь життя тепер для вас не проблема. Головне — пам’ятати, що секрет злагоди полягає не в умінні говорити, а в умінні слухати й чути, чого насправді прагне співрозмовник.

Відгуки про Я чую вас наскрізь. Як порозумітися будь з ким

5 / 5


5 зірок

1

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Я чую вас наскрізь. Як порозумітися будь з ким відгуки

Автори книги Я чую вас наскрізь. Як порозумітися будь з ким

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-mark-goulston-90x120.jpg
Доктор Марк Гоулстон – известный профессор психиатрии, бизнес-консультанлектор, тренер. Он трижды попадал в список Лучших психиатров Америки (в 2004, 2005 и 2009 гг.). Среди его клиентов... Подробнее

ГАЛЕРЕЯ


ЦИТАТИ З КНИГИ


ВІДЕО ЗА ТЕМОЮ


РЕКОМЕНДОВАНІ КНИГИ