Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Самый богатый человек в Вавилоне

Код товару: 90734
Бестселер Самый богатый человек в Вавилоне книга купить

Автор: Джорж Сэмюэль Клейсон

Видавництво: Попурри
Код товару: 90734
207 грн
207

19 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Джорж Сэмюэль Клейсон

Видавництво: Попурри

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

176 стр

ISBN

978-985-15-3117-8

Формат

130х200 мм

Мова

російська

Опис книги Самый богатый человек в Вавилоне

Захоплююча книга «Найбагатша людина в Вавилоні» допомагає читачам у виконанні заповітних бажань шляхом залучення до фінансової грамотності, що дозволяє освоїти секрети, які використовуються багатими людьми. Автор пропонує навчитися управляти своїми грошима, даючи прості поради, доступні всім читачам, незалежно від їх освіти, рівня достатку і цілепокладання в життя.

Джордж Семюель Клейсон бачить шлях до досягнення успіху в дотриманні законів, відомих ще в стародавньому місті. Читачам пропонують впорядкувати контроль над своїми доходами і витратами. Акцентується увага на формуванні накопичень, які згодом стануть основою для інвестицій в надійні проекти, що приносять пасивний дохід. Почавши читати пізнавальну літературу, люди знайомляться з простими правилами, що допомагають змусити їх гроші працювати. Дається простий алгоритм дій, який сприяє формуванню правильного мислення, що дозволяє стати фінансово незалежною людиною.

Книга «Найбагатша людина в Вавилоні» змушує переглянути свій підхід до накопичення знань, потрібних для придбання великих статків. Головна ідея в тому, що люди роздають зароблені гроші, нічого собі не залишаючи, живучи від зарплати до зарплати, а іноді й втручаються в борги, користуючись кредитною системою. Наш магазин рекомендує придбати за низькою ціною цей посібник початківця мільйонера.

Читачам пропонується переглянути свій погляд на особисті фінанси, почавши розглядати зароблені гроші, як інструмент для формування безлічі джерел доходу, диверсифікуючи ризики. Щоб відкрити шлях до незалежності, треба замовити книгу Джоржа Клейсона «Найбагатша людина в Вавилоні», яка переверне уявлення про механізми роботи капіталу і продемонструє механізми накопичення багатства. Основний посил автора в тому, що ставати багатими можуть всі, навчившись керувати фінансами і отримуючи потрібні знання для розвитку в різних галузях господарської діяльності.

Можете купити книгу «Найбагатша людина в Вавилоні» прямо зараз, скориставшись вигідною пропозицією нашого магазину.

Відгуки про Самый богатый человек в Вавилоне

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Самый богатый человек в Вавилоне відгуки

Автори книги Самый богатый человек в Вавилоне

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Джордж Сэмюэл Клейсон родился в Луизиане, штат Миссури, 7 ноября 1874 года. Он учился в университете г. Небраска и служил в армии США в годы испано-американской войны. Начав свою карьеру в области... Подробнее