Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Все начальники делают это. Пошаговое решение практически любой управленческой проблемы

Код товару: 5243
Все начальники делают это. Пошаговое решение практически любой управленческой проблемы книга купить
Код товару: 5243
319 грн
319

38 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

336 стр

ISBN

978-5-00057-818-6

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги Все начальники делают это. Пошаговое решение практически любой управленческой проблемы

У своїй книзі «Все начальники роблять це» Брюс Тулган, визнаний експерт і консультант з багаторічним досвідом, розповідає, що кожен рік протягом всієї кар'єри він ставив керівникам і менеджерам одне питання - які проблеми у вас виникають в процесі управління? У число опитаних потрапили представники різноманітних сфер бізнесу. Всі вони стикалися з одними і тими ж типовими проблемами.

Коли дослідження завершилося, з'ясувалося, що зазвичай керівники керують людьми автоматично. Гуру бізнесу стверджує, що подібний стиль загрожує виникненням проблем. Брюс Тулган окремо виділяє, що лідер повинен підтримувати діалог з кожним з людей, що знаходяться у нього в підпорядкуванні, оцінювати результат діяльності і давати зворотний зв'язок. Це основа роботи менеджера.

У книзі Брюса Тулганта «Все начальники роблять це» присутній рішення для кожної з типових проблем з якими стикаються менеджери. Книгу треба читати, якщо ви:

  • збираєтеся очолити команду і запросити в неї нового співробітника;
  • хочете, щоб працівники стали більш організованими;
  • намагаєтеся знайти мотивацію для співробітників на позаурочну роботу або допомогти члену команди зосередитися на спільній справі навіть при наявності конфліктів в сім'ї;
  • хочете вирішити конфлікт, що виник в колективі.

Книга «Все начальники роблять це» рекомендована до прочитання як досвідченим, так і початківцям керівникам. Автор зацікавить в роботі, підкаже хитрі рішення популярних проблем і навчить виходити з ситуації, що склалася. Ви познайомитеся з основами управління, причинами, через які виникають труднощі, зможете працювати в умовах обмежених ресурсів і взаємозалежності. У книзі немає загальних рекомендацій.

Брюс Тулган прагне дати читачам керівництво до вирішення проблем, що виникають в менеджменті, і покрокову інструкцію для кожної ситуації. Автор вчить, що співробітники - це живі люди, у яких присутні сильні і слабкі сторони. Хороший керівник зобов'язаний враховувати особливості ситуації і вибудовувати діяльність з максимальним комфортом для всіх.

Купити книгу «Все начальники роблять це» можна на нашому сайті.

Відгуки про Все начальники делают это. Пошаговое решение практически любой управленческой проблемы

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Все начальники делают это. Пошаговое решение практически любой управленческой проблемы відгуки

Автори книги Все начальники делают это. Пошаговое решение практически любой управленческой проблемы

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/brjus-tulgan-90x120.jpg
Брюс Тулган — признанный эксперт по лидерству и менеджменту, лауреат нескольких профессиональных наград, востребованный тренер и консультант руководителей высшего уровня, автор бизнес-бестселлеров,... Подробнее