Bizlit +380995622563
Є в наявності

Неидеальный психолог. Работа над ошибками

Код товару: 111306
Неидеальный психолог. Работа над ошибками книга купить

Автор: Ксения Левкович

Видавництво: АСТ
Код товару: 111306
230 грн
230

0 людин додали у Вишлист

На складі

Автор: Ксения Левкович

Видавництво: АСТ

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

320 стр

ISBN

978-5-17-117851-2

Формат

125х200 мм

Мова

російська

Опис книги Неидеальный психолог. Работа над ошибками

Книга «Неидеальный психолог» носить таку назву з двох причин. По-перше, незважаючи на те, що в ній розглядаються причини, мотиви і наслідки вчинків, вона не претендує на звання наукової праці в області психотерапії.

Автор на прикладі життєвих ситуацій простою мовою розповідає про помилки, які люди допускають в процесі побудови особистих взаємин. Тому її легко і приємно читати незалежно від глибини знань в області психології. Це одна з головних причин, чому слід купити книгу «Неидеальный психолог», прочитати і періодично повертатися до прочитаного час від часу.

По-друге, автор книги - Ксенія Левкович, дійсно виступає в ролі не ідеального психолога тому, що вона ділиться набутим досвідом на основі власних помилок, які допустила в життя. Це прекрасний досвід з точки зору набуття знань, але вчитися на власних невдачах як приклад - не найпростіший, легкий і безболісний шлях. Сьогодні вона успішна леді, вдалий в бізнесі і щасливий в стосунках людина.

Книга Ксенії Левкович «Неидеальный психолог» допоможе уникати свідомо програшних і тупикових ситуацій в міжособистісних відносинах, роботі і житті в цілому. Порушені такі цікаві теми і сучасні проблеми, як незалежні відносини, нерозуміння між близькими людьми, довіра, прощення і другий шанс, труднощі, з якими більшість жінок стикаються після розлучення. У багатьох описаних ситуаціях більшість читачів побачать себе, якщо не повністю, то частково.

Всі нещасливі по-різному, але причини бід, як правило, одні і ті ж - черствість, егоїзм і байдужість партнера, невпевненість в собі і власних силах. Не потрібно чекати дива, і існуючі проблеми після прочитання книги не зникнуть самі по собі, але ви отримаєте відповіді на питання - чому так вийшло і що потрібно робити, щоб виправити ситуацію.

Відгуки про Неидеальный психолог. Работа над ошибками

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Неидеальный психолог. Работа над ошибками відгуки